Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy illik ezt rendezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik ezt rendezni egy friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátom kihívott külföldre (UK), hogy látogassam meg, töltsünk együtt egy hetet. Azt mondta, hogy nézzem meg a repjegy árakat, mert kifizetné nekem mindenképp. Ez volt pár napja. Azóta csak annyit kérdezett, mikor tudok menni. Én mondtam a március elejét, aminek nagyon örült, de sem a konkrét jegy megvételéröl, sem az általa forszírozott kifizetésröl nem esett szó. Ez egy friss történet, emiatt nem tudom, mit csináljak.

Véleményetekre vagyok kíváncsi.


2017. jan. 21. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy jöttem ki Svájcba, a párom állta a jegyet, de ö már a vasutállomáson a kezembe nyomta, mikor jött haza... :)

Egy év távkapcs után pedig már vele élek, szoval, ha komolyan gondoljátok, simán müködhet.

2017. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11:

Szerencsés vagy.:)

Szerintem ez a normális, ez egy szép gesztus. Bár az én pasim nem magyar, nem hinném, hogy ez gondot okozna neki a repjegy megvételében.

2017. jan. 21. 18:00
 13/15 anonim ***** válasza:

vannak lehetőségeid.


ha tényleg annyira nem számít a pénz, vedd meg te, de szólj is neki, ne legyen kettő:) ezt akkor javaslom, ha azt se sajnálod, hogy balszerencsés esetben kidobtad a jegy árát, mert csalódtál benne.


egyébként meg kérdezz rá. a jegyet hogy rendezzük, vagy valami hasonló. vagy csak köszönd meg, hogy finanszírozza.


vagy megmondhatod, hogy gyűjtesz még, és halasszatok.


mivel ennyi pénzt költenél csak azért, hogy láthasd, ezért én nem látom problémásnak, hogy tényleg számítasz a segítségére, ha már felajánlotta.

2017. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13

Köszönöm szépen a válaszod.

2017. jan. 21. 18:48
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Hollandiába utaztam ki a párom után, 2 hónapja ismertem akkor, abból a 2 hónapból 3 hetet töltöttünk együtt, a többi telefon meg skype volt. A kiutamat és a hazautamat is fizette. Azóta eltelt közel 4 év és még mindig együtt vagyunk. Nincs ezzel baj. Nyugodtan kérdezz rá nyíltan, hogy akkor most hogy, s mint lesz az anyagi része.
2017. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!