Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma a hiszti?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, röviden annyit magamról hogy sokat aggódok olyan dolgokon amin nem kéne, mindent a szívemre veszek és néha hisztizek. Kis dolgokon, sokat javítottam a helyzeten de mindenen nem lehet, mert alapból ilyen a természetem és azt nem lehet gyökerestül megváltoztatni. Lesz olyan férfi az életembe aki el tud fogadni így is? Van aki tudja ezt kezelni úgymond? Nagyon jó irányba haladtam szerencsére a változásban, sokkal türelmesebb vagyok mint voltam, de a kis hiszti ha valami nem tetszik úgy érzem mindig ott lesz, és ezen nem tudok változtatni majd.
2017. jan. 21. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm aki magától is jól kezeli, én meg volt akinél meg tudtam tanulni helyén kezelni. De az fontos hogy te is törekedj a javulásra, mert egy idő után nagyon leszívja az energiánkat, mindkét fajta férfinak. Meg egyébként is, elég unalmas az a nő, aki nem fejlődik.
2017. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A néha egy kis hiszti, főleg ha nem ilyen apróságon, az kezelhető, még ha jobb is lenne nélküle. Ha viszont minden másnap órákat durcizol azon, hogy reggel az ágyban három helyett csak két puszit kaptál, az mar nehezen tolerálható.
2017. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
"alapból ilyen a természetem és azt nem lehet gyökerestül megváltoztatni" - ez a legszarabb kifogás, amivel bárki előállhat. Önuralom és logika kérdése az egész, ha egyszer tudod, hogy nem azt a fajta figyelmet fogod elérni a hisztijeiddel, mint amit egyébként akarnál és normálisan is le lehet ezeket rendezni, onnantól kizárólag önuralom kérdése, hogyan kezeled a konfliktusaid. Értelmesebb ember nem tűri el hosszútávon, előbb-utóbb mindenkinél betelik a pohár, ennek tudatában hisztizz.
2017. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De tudsz, vagy ha nem, akkor el fognak hagyni.

Senkinek nem kell egy hisztis tyuk, vagy olyan, akivel nem lehet normálisan beszélni, mert nem tudhatod, mikor sértödik meg.

Volt ilyen ismerösöm, és rohadtul lehuzott... kb két éve nem beszélek vele, és ahogy láttam, a párja is besokallt.

De majd rájössz, a férfiak különösen "odavannak" a hisztis babáktol.

2017. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki,akkor lesz.

Én meg nem birom az ilyen hisztis nőket.Ilyen a természtem,én sem tudok rajta változtatni.

2017. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 omba ***** válasza:
100%
Mi az a "hiszti"? Olyan sokféle dologra mondják.
2017. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, például durcizás ha nem tölt velem egy kis időt mikor alkalma lenne rá. Nem kiabálásra gondolok, meg arra hogy földhöz verem magam mint egy 3 éves gyerek.
2017. jan. 21. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
#7, azt én nem tartom hisztinek, ha nem éltek együtt, akkor jogos, hogy te legyél az 1. számú programja, ha nem is kizárólagosan.
2017. jan. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8: vagy nem. A találkozás kierőszakolása durcival, az ami: erőszak.


Nyilván van egy jó oldala. Látom, hogy velem akar lenni. Vagy inkább csak nem akar egyedül lenni, ez is lehet.


De van egy rossz oldala is, akadályoz abban hogy azzal töltsem az időm amit én tartok fontosnak. Stresszt okoz.


A rendszeres stressz folyamatos elhidegülést okoz.

2017. jan. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9, hát nyilván mérték kérdése, én felnőtt párkapcsolatnak azt tartom, ha együtt élnek, tehát a "találkozás" esténként az ágyban megoldott.
2017. jan. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!