Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől müködik nagyon jól egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől müködik nagyon jól egy kapcsolat? Mit gondoltok, hogyan kell viselkedjenek a felek?

Figyelt kérdés

Persze nem az alap általános dolgokra vagyok kiváncsi, mint pl bizalom, hüség, kommunikáció.

Konkrét dolgokra vagyok kiváncsi, miket tesznek, hogy viselkednek a felek? Tapasztaltabbak válaszára vagyok kiváncsi, nagyon nem akarom elrontani a mostani kapcsolatom, mert úgy érzem ő az igazi.

Három éve vagyunk együtt, vele akarok élni, de egyre több problémánk van.

Én kis érzelmes vagyok, nekem fontos, hogy mindenről tudjunk beszélni, meghallgasson és sok közös élményünk legyen, kényeztessük egymást. Mivel ilyen érzékeny vagyok sok dolog eléggé megvisel és olyannal is megtud bántani, amivel nem is gondolná,elmondása szerint. És azt vettem észre, hogy nem érti meg, hogy nekem egy kis kedvességgel, apró üzenettel bearanyozza a napom, mikor nem vagyunk együtt. De ha mondok neki valamit, akkor már vagy nem figyel, vagy azt mondja csak problémázok.

Pedig nem akarok prblémát.

Szerintetek mit kellene tennünk, hogy ezek miatt ne kapjunk össze ?


2017. jan. 21. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A tiszta levegőtől....

-mármint,hogy kapjatok egymás oldalán!

Ne fulladjon meg senki egy kapcsolatba mert teljesrn rátelepszik a másik,ha egyébként minden rendben akkor sem.

-

/N.

2017. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyen közös idö, de tartsa tiszteletben a személyes teret is.

Mindketten bujosak vagyunk, de emellett szeretünk magunkban is lenni.

2017. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!