Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldja meg ezt a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldja meg ezt a problémát? (a barátom állandóan leéget)

Figyelt kérdés

Bármi alkalom van valaki mindig panaszkodik. Barátok rokonság családi összejövetelek stb

Egy dologgal mindig kihozzák a sodrából. mikor valaki panaszkodik a munkájáról/fizetéséről.


Szinte mindig az a válasza

-nem teszik a munkád mondj fel ! Mikor ezt meghallom inkább hazarángatom mielőtt rákezd a mondókájára.

Már rendes letolja az illetőt.

-Te választottad tudtad mennyit fogsz keresni.

-Nem teszik válts előtted a lehetőség

- hivatás tudat na persze ha lenne benned nem nekem panaszkodnál a pénz miatt.

És bummm a családomba elég sok rendőr és tanár van. De van ápolónő és orvos is.


Már rendes utálják a rokonok,Pár barátom is hanyagol úgy vettem észre. Van aki kijelentett el sem jön az esküvőre.

A pasit tökéletes humoros oda figyel rám egyszerűen imádom.


2017. jan. 21. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mndjuk, ez nem humor kategoria, de igaza van. Talán a panaszkodoknak kellene elgondolkozni azon, hogy miért is ezt az állást/munkát választotta? TÖK IGAZA VAN!!!!
2017. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igaza van, de azért hogy családon belül ebből ne legyen probléma esetleg kérd meg hogy ezeknél a témáknál inkább ne reagáljon, ha pedig megis akkor finomabban.
2017. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább a stílussal van baj.
2017. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a baratodnak pedig. En ezt nem ereznem egonek, hanem egyetertenek vele a tobbiek elott.
2017. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Te nem vagytok eszeteknél, úgy kiverném egy fogát, hogy egy hétig dadogna, bár én az esélyt se adnám meg neki, hogy visszavágjon egy ilyennel mert nem panaszkodnék egy ilyen előtt főleg.
2017. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik szava a hibás? Nem értem.

Nyomasztó egy családod lehet, ha minden közös alkalom a panaszkodásról szó, a barátod helyében és is kerülném az esküvőt.

2017. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Miért van az, hogy a mostani fiatalok se írni, se beszélni nem tudnak? RendesEN, ezt így írják... Nem megy a ragozás? Fú, ha nekem így beszélnél, ott is hagynálak a fenébe!
2017. jan. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

No vagyok es ugyanez a reakciom az ilyen panaszkodasra! A baratod jofej.

Nekem furcsa,h leegetesnek eled meg az o szokimondasat.

N

2017. jan. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom mi a munkája,mennyit keres,de én akkor voltam ilyen tapló mindenkivel,neten-való életben,mikor felvitte az Isten a dolgomat.Aztán jól pofára estem párszor,azóta nincsenek ilyen kijelentéseim.Majd ha vele is megtörténik,nem lesz ekkora nagy arc.És általában megtörténik az ilyenekkel ...
2017. jan. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, és a rokonaid meg ne panaszkodjanak, mert ök választották, amit dolgoznak. Ha nem tetszik, lehet váltani.

Rohadt fárasztó folyton más mártirkodását hallgatni. Nekem is van elég bajom, mégsem zuditom rá a másikra, egyuttal pont nem érdekel az ö nyivákolásuk.


Van ilyen ismerösöm, és utálom, mikor o is jön, mert onnantol kezdve mindenki sz ö hisztijét hallgatja. Ráadásul észre sem veszi, hogy minket nem érdekel a dolog, mert értelmes dolgoktol akarunk beszélgetni. De már ha jön is, inkább nem is kérdezzük meg, mi van vele, mert akkor csak a nyavalygás megy orákig.

2017. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!