Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzek már iránta pozitívat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek már iránta pozitívat, nincs más megoldás csak a szakítás?

Figyelt kérdés

Igazából sosem voltam a barátomba szerelmes, de volt egy időszak amikor nagyon szerettem, megtettem volna érte mindent, és úgy éreztem ez fordítva is így volt.

Eltelt pár év, és már nem érzek iránta szeretet. Sokszor bánt szavakkal, de gyűlöletet sem érzek. Szimplán semleges a számomra.

Szex közben sem érzek már iránta olyan feltétlenül erős vonzalmat, ami miatt sokszor ágyba bújnék vele.

Az utóbbi időben már szinte semmi nem okoz örömet, beszélgetni sem tudunk rendesen mert nincs miről.

Mindig csak saját maga a legfontosabb, ami már nem zavar, mert nem tud érdekelni. Viszont hiányzik a törődés, és a szeretet amit nagyon régóta nem éreztem.

Ez a kapcsolat már menthetetlen?


2016. nov. 12. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden alapvető dolog hibázik ebben a kapcsolatban. A kémia sem működik köztetek. Szerintem egyértelmű mi a válasz.
2016. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menthetetlen. Ne raboljátok egymás idejét.
2016. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a korrekt mind a kettőtöknek, ha vége lesz !
2016. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a barátnőm is hasonlóan érzett irántam, ő végül a szakítás mellett döntött

azóta is nagyon mérges vagyok rá hogy éveket vesztegetett el az életemből pedig soha nem is volt szerelmes belém

úgyhogy ezt a kis apróságot kihagyhatnád szakításnál

2016. nov. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!