Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elkezdett barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elkezdett barátkozni egy idegen csajjal. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Párom olyan fél éve, amikor épp kocsmázni volt, megismert egy lányt (láttam, hogy ismerősök lettek Facebookon másnap). Azóta rengetegszer látom, hogy beszélgetnek, és gyakran a párom is keresi. A lány meg is hívta eseményekre, amikre viszont nem tudom, hogy elment-e párom. Azt sem tudom, hogy találkoztak-e, de valószínűleg igen. Nekem nem szólt róla egy szót se, hogy van ez a lány, én vettem észre. Ez a lány valószínűleg az esete, legalább is ahogy régen leírta az ideálját nekem, hasonlít rá. Ha rákérdeznék, 100%, hogy azt mondaná, hogy jajj ők csak barátok, még akkor is ha ez nem így van... Ti mit tennétek? én 26N, ő 27F
2017. jan. 22. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kénytelen leszel vele beszélni erről, csak ti tudjátok tisztázni a helyzetet.

Lehet tényleg csak barátok, de lehet több is van köztük.

Hűséges típus a párod?

2017. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csalta már meg volt barátnőit. Arról nem tudok, hogy velem megtette-e, de sajnos nem kizárt. Főleg ezek után...
2017. jan. 22. 18:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy milyen a kapcsolatod a pároddal. Minden rendben minden téren?
2017. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a fura hogy egy szót sem szólt erről a csajról!A màsik meg hogy valószinűleg a pàrod nyomulhat rà de a csajnak viszont van tartàsa igy ezért nem jöttek össze !De nincs kizàrva hogy nem kavartak akkor a csaj egy kis céda lehet!Ezt csak akkor tudod meg ha ràkérdezel a pàrodnàl !
2017. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy, hogy mindent megadna nekem, sokszor hanyagol. Amit rengetegszer szóvá is tettem neki, de összegezve annyi a válasza, hogy ő ilyen és kész.
2017. jan. 22. 18:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor hűtlen tipus a pasid !Sztem ne nagyon êld bele magad !
2017. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem kár érte.
2017. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Aki miért vagy vele 2 éve?

Biztos van oka...

2017. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a leírtak alapján szerintem ezért a kapcsolatért nem lenne nagy kár, mert alapjaiban roskadozik az egész a lánytól függetlenül.
2017. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is. Sajnos soha nem tudhatod biztosra, csak ha kémkedsz utána... De szerintem, ha úgy érzed gond van, akkor 90 %-ban sajnos tényleg van is valami.

Több lehetőséged is van, beszélsz vele, kémkedsz utána, vagy hagyod a fenébe. Én megpróbálnék vele beszélni először, esetleg megkérném, hogy mutassa meg hogy miről beszélgetnek, nyugtasson meg valahogy, hogy nincs köztük semmi.

Sok "sikert".

2017. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!