Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elkezdett barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elkezdett barátkozni egy idegen csajjal. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Párom olyan fél éve, amikor épp kocsmázni volt, megismert egy lányt (láttam, hogy ismerősök lettek Facebookon másnap). Azóta rengetegszer látom, hogy beszélgetnek, és gyakran a párom is keresi. A lány meg is hívta eseményekre, amikre viszont nem tudom, hogy elment-e párom. Azt sem tudom, hogy találkoztak-e, de valószínűleg igen. Nekem nem szólt róla egy szót se, hogy van ez a lány, én vettem észre. Ez a lány valószínűleg az esete, legalább is ahogy régen leírta az ideálját nekem, hasonlít rá. Ha rákérdeznék, 100%, hogy azt mondaná, hogy jajj ők csak barátok, még akkor is ha ez nem így van... Ti mit tennétek? én 26N, ő 27F
2017. jan. 22. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem gyanús. nekem is vannak fiú barátaim, de mindig mindent elmesélek a páromnak. nagyjából hogy miről beszéltünk, kivéve persze ha mond valami olyat amit nem akar hogy más tudjon, ha találkozni akarok valakivel megkérdezem a párom hogy zavarja-e, és csak akkor megyek ha nem. szóval ez hogy nem szól semmit, titokban beszél, találkozik, nem mond semmit, ez elég gyanús. kérdezz rá, de ne gyanúsítgasd még megcsalással, meg ne támadd le. majd meglátod mennyire lesz hajlandó válaszolni, meg mit mond el. ha csak annyit mond hogy "hát találkoztunk, de nem történt semmi", meg ilyen lerázós, akkor én már aggódnék.
2017. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet valami jó a kommunikáció,ha szóba sem került soha egy látszólag fontos,közeli barátja/barátnője.

Ezt nem is értem,hogy nem tudod,hogy találkoztak -e már azóta direktbe. Nem szoktatok beszélgetni?

Nekem úgy jön le,hogy a facebookon szedegeted össze a morzsákat az életéről,ahelyett,hogy minden nap beszélgeténetek sokat és meg tudnátaok mindent beszélni rendesen.

Nem téged hibáztatlak,sőt. De szerintem ez a kapcsolat eléggé halott,én nem invesztálnék bele több energiát.

26vagy. Elvesztegethetsz még néhány évet egy ilyen komolytalan kapcsolatban, vagy kereshetsz olyat,aki komolyan vesz,komolyan tervez veled és jó a kommunikáció,nem kell nyomozni,hogy megtudj róla dolgokat.

Ilyen kapcsolatban,mint a mostani nyilván házasságot,gyereket tervezni is öngyilkosság.

Én nem fecsérelném tovább az időm.

+ ha ennyire titkolja a csajt és csalta is már meg korábban a barátnőit,akkor én nem vennék rá mérget,hogy nem ment félre(ha nem is ezzel a csajjal,akkor mással,akiről nem is tudsz)

2017. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megcsalta az előző nőit, de te még összejöttél vele? Magadra vess.
2017. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!