Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor kell tisztázni egyértelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell tisztázni egyértelműen, hogy ki mit akar a másiktól?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy egy hét után már vannak érzelmeim, nálam ez mindig ilyen gyorsan történik, ha megérint valaki. (Nem vadidegen ez a pasi amúgy, régóta ismerem, mindig próbálkozott.) Szóval ő már a barátnőjének nevez, bemutatott az egyik munkatársának is, amikor dolgozott. Tudom, hogy hülyén hangzik, de ettől függetlenül még bizalmatlan vagyok így az elején, jobb óvatosnak lenni. Emellett naív is vagyok sokszor, túl könnyen adok bizalmat az embereknek. Olyan intenzív és jó minden egyes beszélgetés, szinte hihetetlen. Csalódni viszont nem szeretnék, hogy csak ágymelegítő lennék. Szerintetek mikor kell megbeszélni a másikkal, hogy milyen jellegű legyen a kapcsolat? Vagy csak hagyjam, hogy történjenek a dolgok és udvaroljon?

Köszönöm szépen.


2017. jan. 23. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen hagyd hogy udvaroljon, azt fogod érezni, hogy mikor kezd a dolog elmélyülni és akkor lehet a jövőbeli tervekről is beszélgetni. A szerelem és a párkapcsolat nem működhet forgatókönyv szerint.
2017. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy meghívott magához külföldre, egy európai országba, ami azért nem a szomszédban van. Most csak így tudunk találkozni.

Nekem komoly munkám van itthon, nehéz megoldani azt a pár napot is, de szívesen megteszem, szóval bízom benne, hogy ezzel nem él vissza és értékeli.

2017. jan. 23. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:

így van, hagyd had udvaroljon!

Aztán ha rákérdez, hogy te mit gondolsz a kapcsolatotokról, mond el azt amit itt írtál ennyi.

nemkell túlspirázni, mindkjetten emberek vagytok.

2017. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha kulfoldon el,hogy vagytok egyutt egy hete?
2017. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Régi ismeretség. Felvettük újra a kapcsolatot egymással. Sajnos csak online egyelöre, hamarosan találkozunk újra élöben.
2017. jan. 23. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:
En egy hetes skypekapcsolatban meg nem forsziroznam h ki mit akar hosszu tavon.Menj el,erezd jol magad es eloben az ottleted vegen valoszinuleg pontosabb kepet kapsz arrol, h mi is ez es hova tart.
2017. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.

Lehet, hogy ráparázok kicsit, amit nem kellene. Ez nyilván azért is van, mert most túl sok mindenre kell koncentrálnom egyszerre. És jön ez a külföldi utazás is.

2017. jan. 23. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:

háát velem 1,5 hónapnyi randizás után közölte, hogy csak szexkapcsolatot akarna igazából. ( hála istennek nem feküdtem le vele) Addigra én meg annyira beleéltem magam, hogy majdnem igent mondtam arra is.


Remélem, te jobban jársz! :)

2017. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na ez az, én sem akarok lefeküdni vele addig, amíg nem látok tisztán.


Utolsó válaszoló,

Neked hogy kezdõdött? Amúgy túl vagy már rajta?

2017. jan. 23. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:
És mi az oka, hogy nem kérdezed meg tőle? Félsz, hogy olyan választ kapsz, amitől sérülsz?
2022. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!