Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nem igénytelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem igénytelenség?

Figyelt kérdés
A barátnőmről lenne szó 21 éves én 22vagyok,és 2.5éve vagyunk együtt.Alapból egy nagyon kedves aranyos lány,normális családból,de vannak dolgok amik nálam kiverik a biztositékot.Például hogy La fiesta bort iszik(én sosem veszek neki ilyet)mert az milyen finom,múltkor volt szinházba és rakott egy műanyag palackba bort,mert ott biztos drága lesz.Ilyenkor szerintem inkább nem kell bort inni ha drága de ez igénytelen szerintem.Meg múltkor találtam egy "rakétás" üveget valami likőr volt benne.Azt mondta anyukája vette és megitták,finom volt.Szerintem ilyet a csövesek szoktak inni,nem értelmes nők.Nem vagyok egy sznob fajta,de ezek olyan dolgok szerintem amik 15-16 évesen még beleférnek meg vicces,na de ilyenkor?Szerintem ez nem sznobság a részemről,hanem részéről igénytelenség.Szerintetek?
2017. jan. 23. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem meg sznobság, de ez csak én vagyok.

30/f

2017. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Ink tevagy sznob mint ô igénytelek.

Avval egyetértek hogy egy szinhàzba nem viszek magammal bort.

És azt se értem a La Fiesta borral meg a likôrrel mi a bajod.

Had dôntse màr el mit iszik. Ettôl nem lesz igénytelen.

Még pl a Kocintos bornàl megérteném.

Vegyél neki Chardonnayt,Sorignont vagy Zenit Késô Szûretelésût. Ha zavar,hatha ràszokik.

N25

2017. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén szólva engem jobban aggasztana, hogy a 21 éves nőm ennyire lazán és rendszeresen piál.
2017. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
A La Fiesta valóban kocsmabor, de ha neki az ízlik akkor mi van ? Én pl. nem vagyok oda a borért, csak koktélt iszom, na az meg drága mulatság,hogy a lakásomba a bárpultomat feltöltöttem belekerült 450ezer ftba...igaz nincs olyan elitebb pia ami nem található meg nálam, (verseny mixer vagyok egyébként) de ettől függetlenül nem nézek le senkit aki la fiesta-t iszik..
2017. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:
Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád a kapcsolatodban! Túlpörgöd ezt az egészet, nem nagy dolog. Legalább nem szórja a pénzt, spórol ahol tud. Ettől még nem lesz igénytelen.
2017. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igénytelenség!

De színházba vinni piát az azért gáz... na meg mintha túl sokat inna, ha már az anyjával is csinálja, szerintem... Én inkább emiatt aggódék.

2017. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ez alkoholizmus.
2017. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem hetekig nem fürdik vagy valami ilyesmi lesz a kérdésben. Ez nem igénytelenség, spóroljon az ember, meg mi is vittünk már piát olyan helyre ahol amúgy drága(na jó,nem szinházba) Inkább amiatt aggódnék, hogy nem viszi-e túlzásba az italt?
2017. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!