Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy a nők, miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a nők, miután megkapják a férfit, fokozatosan lecsúsznak, hanyagabbak lesznek, egyre kevésbé adnak magukra, egyre kevésbé lesznek tüzesek?

Figyelt kérdés

Két nejem és több párom is volt, továbbá vannak nővéreim, akiknél szintén ezt tapasztalom, barátaim párjainál szintén ezt látom, és hallom a panaszokat. :-o

Én mai napi adok magamra. Nem vagyok gazdag, ám elég igényes vagyok annyira, hogy férfiasan jó legyen a megjelenésem. (a körülményeknek megfelelően, sportos, elegáns, de még kertésznadrágban is legyen pozitív kisugárzásom. Nem hordok kinyúlt, kopott, rongyos holmikat.) Szeretem a rendet, a tisztaságot környezetemben, otthon és munkában egyaránt.

Még a légdepressziósabb hangulatomban is mozgok, nem hagyom el magam. Ha máshol nem, a kertben vagy kerékpáros közlekedéssel.

Napi 10-12 óra munka után is szívesen mozdulok ki családommal, még akkor is, ha csupán 3-4 órát aludtam napokon át. Ráadásul van kedvem és erőm szeretkezni is.

Itthoni tennivalókból mindig kivettem a részem házasság alatt is.

Nem értem, a nők miért adják le az igényeiket, miért dobják sutba a vágyaikat, hová tűnik a szenvedély, a tűz???



2015. okt. 16. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Attol, hogy te ilyen vagy, nem minden ferfi. Es attol h sok no, akit latsz, nem mind.
2015. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem minden nő ilyen. Persze gyengébb napjai mindenkinek vannak, de azért ez nem általános. Szerintem azoknál jellemzőbb ez, amit te megfigyeltél, akik sokkal többnek akarnak látszani, mint akik ők valójában, és ezt nem lehet örökké fenntartani, az ember idővel belefárad, hogy más legyen. Persze meg kell tanulni mindenkinek, hogy önmagukban is elegek egy jól működő kapcsolathoz, szerelemhez.
2015. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem kérdés ugye?

Hanem kínálgatod magad!

:-)

De látod, Te vagy a tökéletes pasi, mégis elhagynak! F/60

2015. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
S el se vagy telve magaddal, ugye?...úgy ahogy mondod...
2015. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Volt két nejed, több párod.

Vajon miért nem tudtad bennük tartani a szenvedélyt, a tüzet?

Soha, mondom SOHA nem csak az egyik fél hibájából mennek tönkre a kapcsolatok. Ugye? :)

2015. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Talán nem kapták meg azt a figyelmet, amit magadra és a párjaid szapulására pazaroltál. Lehet elég feministán hangzik ez, de én vagy elpunnyadt bunkókat vagy piperkőc, önimádó férfiakat látok magam körül. Mind panaszkodnak a nőikre, holott vagy elhanyagolják őket, vagy maximalista elvárásaikkal támadják, kioktatják őket. A nők ebbe belefáradnak, már nem akarnak tetszeni az újdonsült házisárkányoknak. Körbenézek a világban, egyetlen pasira nem tudnék rábökni akire azt mondhatom, hogy kell nekem, legalább egy kapcsolat erejéig. Alapvető elvárásaim vannak, amelyeknek nagyon sok nő megfelel, viszont annál kevesebb pasi. Ezek emberi elvárások, nem nem függőek. Teljesen heteroszexuális 24 éves nő. (Nem tudom, hogy te milyen ember vagy, de valószínűleg valamelyik kategóriába beleillesz)
2015. okt. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem tudom. én nem hagytam el magam sose. de engem a párom tényleg támogat. mindig mondja, hogy milyen szép vagyok, milyen szerencsés hogy vele vagyok, milyen jó neki hogy szép barátnője van stb. öltözködésben is, frizurában is, mindenben elmondja a véleményét, dicsérget ha tetszik neki valami, ötleteket ad. igazából mióta vele vagyok, 5 éve, azóta inkább jobban nézek ki. egyszerűen mert ösztönöz.

egy barátnőm pl 10 évig volt együtt a barátjával, és csak az utolsó pár évben, amikor már nem mentek jól a dolgok, akkor hagyta el magát. de a fiú is egyébként. addigra már nem szerették egymást annyira, ezért nem törődtek az ilyesmikkel. én másnál is inkább ezt látom. amíg minden rendben van, addig érdekli az embert, hogy jól nézzen ki stb.

2015. okt. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát bocs de elég tré pasi lehetsz ha ennyi nő közül egyet sem tudtál megtartani. Nem a csajokban van a hiba hanem benned.
2015. okt. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Koma, aki két házasságban is leszerepel, az ne ossza már itt az észt...
2015. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szex terén a nők másképp működnek. A legtöbb nőnek idővel nem lesz olyan fontos a gyakori kufirc. A férfiak viszont nagyjából egész életükben csak dugnának és dugnának és dugnának.
2015. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!