Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Én 20, barátnőm 25 éves. Fél éve vagyunk együtt. Egyik nap az annyáékhoz átment 2 férfi ( kinézetre igénytelen parasztok). Másnap este látom,hogy barátnőjének azt ecsetelte,hogy milyen jol néztek ki, linkelgette a képeiket meg ilyenek. Nem értem.. Sportolok, jól nézek ki, jómódú családból származom nincs gond az anyagiakkal sem. Én nagyon szeretem, eddig azt hittem,hogy ez kölcsönös, de ez most elbizonytalanitott..

2017. jan. 23. 18:24
 1/2 kolosszus22 ***** válasza:
46%
Leírásodból legalább lejött, hogy egy 25 éves nő miért van egy 20 éves sráccal, mert 25 helyett 15 éves az agyszintje...
2017. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vele kell ezt megbeszélned, nyugodt körülmények között. (Egyébként nem ismered a sztori másik felét, szóval ne ítélkezz gyorsan, mert még a végén te jössz ki belőle rosszul.) Tedd szóvá, hogy véletlenül észrevetted ezt, és kérdezd meg, miért csinálja. Remélhetőleg megmondja, talán a barátnőjének nincs párja, és beajánlott neki valakit. (Lehet hogy nem annyira igénytelenek, mint ahogy leírod, csak a féltékenység. Bár az ilyet általában meg tudja állapítani az ember...) De mindenképp a barátnőd a kulcs, nála kell elérned valamit. :)


19/L

2017. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!