Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar tobbszor csinalta? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar tobbszor csinalta? Szerintetek elhagyjam?

Figyelt kérdés

Csupan kivulallok velemenyere lennek kivancsi. Kb 4 eve vagyunk egyutt. Egyutt is eltunk, de az utobbi idoben xrul alltunk abyagilag es visszakoltoztunk a szulokhoz kulon kulon. . Sokszor agressziv volt, orditozott velem ,csapkodott, meg volt h szetvert valamit. Ez tobbszor elofordult mar korabban is. Egyszer a nyakamat is megszoritotta. Kb 2 hwte megint uvoltott, durva volt, es mikozben uvoltott beijesztett h lefejel... Remegek g

Ha erre gobdolok. Most megigerte hogy osszeszedi magat, elnegy orvoshoz es kuzdeni fog ertem. En nem valaszoltam neki 2 hete. Ez neki a nagy kuzdelem? Hogy ir facen, de se telefon, semmi? Azt erzem h meghaltam legbelul. Ha latnam h gyotri magat akkor jo, de nem teszi. Ez akkor itt van lezarva, igaz? Mar beletotodtem, persze, nyugtatgathatom magam azzal, hogy feszult, mert a munka meg majd jobb lesz meg mibden de ezzel magamnak hazudok. Mindig lesz indoka arra hogy ify viselkedjen velem. Es en mindig talalhatok r kifogast, de attol nem fog valtozni semmi.


Nektek mi a velemenyetek?



2016. dec. 10. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a velemenyem, hogy fogalmam sincs hogy no tarsaim honnan szerzik ezeket a fergeket, es mikor nyilvanvalo hogy elmebajos agyalagyultak, akkor miert szenvednek veluk meg eveket, meg miert gondolkoznak ilyen dolgokon, amiket te is felvazoltal ide.
2016. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már rég hagynod kellett volna, ha van eszed, lépsz....a kapcsolatból ki, és nagy ívben...elkerülöd, végleg.
2016. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés, hogy mit csinálj. Egy ilyen agresszív állatnak szülnél gyereket? Ne csodálkozzál majd, ha sír és agyonveri, mert bekattant. Mit vársz egy ilyen embertől? Miért lesz neked jó hosszú távon egy ilyen ember mellett?
2016. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, harcoljál te a kapcsolatért. Az természetes, kevés a pénz, ezért a meglévő dolgokat is össze kell törni.

A jelekből látni, fog ez még javulni. Nem csak ijesztget lefejeléssel, idővel li is fog, bár lehet előbb díszítésnek kapsz pár monoklit. Nem tudom miért, de ezeket a dolgokat, a nők, nagyra értékelik.

2016. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipli, amíg még megteheted.
2016. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen jó embert vétek lenne elhagyni, hiszen még meg sem késelt. Szerintem gondold át mégegyszer, biztos szeret téged csak máshogy mutatja ki....
2016. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehogy elhagyd ezt a derék, jóravaló embert, õ annyira szeret Téged, és ezt ki is mutatja.:)

Én biztos küzdenék ezért a kapcsolatért, sõt elgondolkodnék a gyerekvállaláson is.:)

Mik vannak...

2016. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
100%
Kívülállóként persze nehéz megérteni, hogy mit gyászolsz: "Azt erzem h meghaltam legbelul." - de ha vele maradsz meg fogsz te halni amúgy is.
2016. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!