Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Sajnos nálunk nem tudunk együtt lenni, mert egy kis házban lakunk többen, így én szoktam menni hozzá. Nem akarok a nyakán lógni, így van hogy egy hétig nem találkozunk, majd lemegyek hozzá egy pár napra. Gyakran előfordul viszont, hogy ezalatt a pár nap alatt is a haverokkal van, volt hogy odamentem és áthívta a haverokat sörözni, azt mondta én nézzem a tv-t vagy takarítsak... Alszik gyakran délig, felkel eszik, visszafekszik nézi a tv-t, ha mondom, hogy csináljunk valamit, akkor nincs rá pénz, de azért szerencsejátékon több 10.000 ft-ot eljátszik... Azt mondta, hogy a haverjainak nem fogja azt mondani, hogy nem... Most is úgy volt, hogy megyek szerdán, de azt mondta csütörtökön egyik haverjával elmegy csavarogna, de menjek, majd el leszek egyedül.....Mondtam, hogy így minek menjek, erre jött a válasz, hogy én nem bírok ki egy napot magamban....
2017. jan. 24. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy neki fontos, abszolút nem is érdekled.

Eddig is magadban voltál, akkor is magadban vagy, ha ott vagy nála: tulajdonképpen miért hívod ezt kapcsolatnak? Néha összejártok szexelni.


A helyedben én a hét minden napján jól ellennék egyedül: úgy kivágnám a pasit, mint a macskát.

2017. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a srác egyáltalán nem szeret téged, unaloműzésnek jó vagy, amikor épp nincs jobb dolga, de amúgy abszolút nem érdekled.

Nem értem, miért ragaszkodsz ehhez a "kapcsolathoz".

2017. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem normalis. Alapbol nem lenne bajom a haverokkal, ha te is joban vagy veluk es bevon a tarsasagba, de igy nem, hogy tevezzel vagy takarits, lol, eleve minek takaritanal nala amig o sorozik a haverokkal :DD

Szerintem nagyon gyorsan epitsd le ezt a csavot.

2017. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztel, nem szeret, minden és mindenki fontosabb nálad. Döntsd el, hogy akarsz-e egy életen át az utolsó cseléd lenni, vagy lelépsz és keresel olyat, akinek fontos leszel.

Szerintem a nagy böfögés-alvás-semmittevés közepette azt sen venné észre, ha eltűnnél az írásodból leszűrve.

Nem nagyon tiszteled saját magad, ha ilyet eltűrsz.

2017. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szóval akk átmész hozzá h kiszolgáld és takaríts? Tyű...szegénykém...


sztem nem ez az amit elképzeltél :D

2017. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem takarítok! Ha ott vagyok nála, nagy ritkán elmegyünk moziba... de az égvilágon semmire nem hajlandó.... állandóan az ágyba eszik (persze néha én is szoktam), ott tartunk, hogy én kint eszek az asztalnál, ő pedig bent az ágyban, persze nem hozza ki a tányérját...Olyan dolgokat vár tőlem, mintha én lennék az anyja... Persze haverjaival tud menni csavarogni egész napra, velem nem...
2017. jan. 24. 12:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Még mindig nem válaszoltál, mi az istenért vagy egy ilyen alakkal, aki ennyire semmibe vesz. Élvezed a lábtörlő szerepet?

Össze se kellett volna jönnöd vele igazából, de minimum szakítanod kellett volna, amikor rájöttél, mennyire szarik a fejedre.

2017. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem értelek. Miért töröd ezen a fejed? Ne is menj át többet, soha. Lehet fel se fog tünni neki. Nem akarlak bántani de ez az igazság.
2017. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kuka
2017. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ANNYIRA kíváncsi lennék az ilyen palikkal, hogy jöttök össze csajok :D Mégis milyen belső indíttatásból ???
2017. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!