Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális viselkedés? (lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés? (lent kifejtve) Párkapcsolati gondok FÉRFIAK véleménye is érdekel Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja estünk szerelembe, 14 évvel idősebb, válófélben van és van 2 kisfia. A fiatalabbik novemberben született. Szeretném kikérni a véleményeteket, férfiakét is. Szerintetek elfogadható viselkedés, hogy a felesége mellét fényképezgeti szoptatás közben? Azt állítja, hogy csak a gyerek miatt csinálta, de olyan képek is vannak, amin csak a mell látható, ahogy az anyuka markolássza és facsarja ki a tejet. Ez nagyon rosszul esett nekem mert, ha annyira engem szeret akkor rá sem néz a feleségére, akivel már évek óta csak a vita megy, nem hogy még fényképeket készít (még csak nem is esztétikus látvány egy szorongatott mell…). Én szóvá tettem neki, hogy szerintem ez nem normális és meglehetősen bántó számomra, úgyhogy megígérte, hogy nem csinál többet ilyet és megesküszik, hogy semmi nincs köztük. Viszont nem rég megint találtam egy fotót, amin a meztelen melleivel lefényképezte egyiken tejszívóval. Gyerek sehol a képen. Én nem értem ez miért volt szükséges. Mitévő legyek? Nagyon zavar, hogy még mindig ott lakik, bár külön szobában, de ha velem akar együtt élni, akkor miért nem tud elszakadni onnan? Lehet alapozni rá, hogy helyreálljanak a dolgok? Annyira nyögve-nyelős. A válóper beadását is a kapcsolatunk eleje óta húzta. Azt végre beadták, mert mindketten el akarnak válni. Egymás szagát sem bírják, akkor meg miért nem költözik el?

A gyerekekre nincs is ideje és bele se szólhat a nevelésükbe, úgyhogy ez sem lehet visszahúzó erő.

Azt mondja kérjem ki erről férfiak véleményét, mert velem van a baj, úgyhogy ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Köszönöm szépen előre is!


2016. márc. 19. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy te nem vagy normális.
2016. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
szerintem mindkettőtökből elege lehet már
2016. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És azt megkérdezhetem RRR, hogy belőlem miért lehet elege?

Köszi szépen.

2016. márc. 19. 18:24
 4/10 schamuelson ***** válasza:
100%

1. Szerintem perverz a fickó. Helyesebben a tejet adó női mell a fétise.

2. Szerintem beléd nem "annyira" szerelmes, ha a felesége meztelensége még ennyire foglalkoztatja, és nem töri kezét-lábát, hogy veled legyen.

3. Szerintem még az is lehet, be sem adták a válókeresetet, csak téged hiteget.

Egy férfi

(A tévedés jogát fenntartom magamnak.)

2016. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RRR ***** válasza:
mert nyeszteted folyamatosan
2016. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint férfi megmondom mi a véleményem. Téged marhára nem érdekelnek azok a képek valójában, azt kérdezed, hogy a fickó miért nem hagyja már el végre a feleségét. És a válasz is egyszerű (mint minden ilyen esetben): mert nem érsz annyit.
2016. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy degenerált barom az illető már bocs...
2016. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Szereti a csöcst.

És?

Minden féri szereti a csöcst.

Pláne azt, amelyikből azért folyik a tej, mert őneki köze van hozzá.


Ha hagyod, a tiédet is fogja szeretni.

2016. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

...juj!

Remélem, hogy csak kíváncsi a dologra, mert számomra is fura ahogyan a mellekhez viszonyul. Nem is az, hogy a volt feleségéé, de fotózgatni? Ne má'!Olyan izé!

Tuti valami fétis, lehet, nem tehet róla?

Ki akart válni? Mi miatt?

2016. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, elvált már?
2017. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!