Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esélytelen ekkora korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok (Nő) ő 39 (Férfi),nem akartunk egymásba szeretni,még szúrtuk is egymást hogy én beléd soha,s mégis megtörtént,de félek hogy én mint nő hiába is probálkozok,nem tudom megadni azt amire neki szüksége lenne,pedig szeretem őt nagyon s azt akarom hogy boldog legyen.

2017. jan. 24. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy szeretné,meg már teherbe is verne,mert ő lassan 40.

Téged meg siettet,mert te még nem vagy ott,ahol ő tart az életben. Nem is kell ott lenned,hisz te csak 21 vagy.

De ti tudjátok! Nincs erre egyetemesen bevált recept! Még jól is elsülhet!

2017. jan. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!