Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esély a változásra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély a változásra, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal..tudom nemsok. Viszont sokáig tervezünk előre. :) Vannak közös célok,témák...

A problémám viszont az,hogy távkapcsolatról van szó(a hétvégét mindig együtt töltjük),majdnem egész nap csetelünk..de sosem keres telefonon. Nagyon hiányzik a hangja és többször is mondtam neki,hogy nagyon bánt ez a dolog,de mindig csak jött a szokásos ígérgetés.

Sokszor megbántott..mivel távkapcsolatban élünk ezért igyekszem minél kreatívabban feldobni a kapcsolatunkat..kedveskedni neki apró dolgokkal,gesztusokkal,piciny ajándékokkal.Nagyon is örül neki,viszont én nem kapok tőle soha semmit sem... nem lep meg semmivel,programot se tervez...úgy érzem mintha elkényelmesedett volna a kapcsolatban,holott csak fél(!!) éve vagyunk együtt

Ha vele vagyok jól érzem magam nagyon...csak hiányzik még több törődés és figyelmesség..és mindig csak a szokásos ígérgetést kapom vissza.

Szerintetek van még esély arra,hogy kicsit jobban figyeljen rám?

Köszönöm mindenkinek a válaszát!



2017. jan. 23. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
"Nagyon hiányzik a hangja és többször is mondtam neki,hogy nagyon bánt ez a dolog..." - most biztos megdobbentelek, de ha nekem hianyzik a parom hangja, akkor felhivom en magam, nem pedig sertodve ulok es varom, hogy mikor lesz gondolatolvaso, vagy hogy mikor fejlodnek ki olyan telepatikus kepessegei, ami altal erzi, hogy epp mit szeretnek.
2017. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már fél év után sem hajlandó kis dolgokban a kedvedre tenni, akkor később se fog.
2017. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

FEl szoktam hívni,ez egyértelmű:)

csak egy idő után már kínossá vált,hogy mindig csak én kerestem így..

2017. jan. 23. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagytok egyformák. Neked kicsit mások az igényeid, mint neki, lehet, hogy a szeretetnyelvetek sem ugyanaz. (Olvass utána, ha még nem hallottál róla:)

A kérdés az, hogy mennyire tudtok összecsiszolódni, mennyire tudjátok tolerálni a különbözőséget.


Nem lehet egyébként, hogy ő is próbálkozik, csak te nem nagyon veszed észre? Lehet, hogy ő is tesz apró kedves gesztusokat, csak te a saját szintedhez méred ezeket, nem az övéhez, és így nem annyira tudod értékelni.

2017. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!