Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy béküljek ki a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy béküljek ki a barátommal? Nagyon durván lehordtam. Vagy igazam volt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy egészségügyi problémám, ami miatt másik városba kell utaznom, mert ott van megbízható orvos és jó sok pénzt kell otthagynom (magánrendelés). A barátom eleve nem szereti ha 2 napnál ritkábban lát, de most picit el vagyok havazva és kiszámolta, hogy akkor 4 napig nem fogunk tudni találkozni, és hogy nem tudnám-e a városban megnézetni magamat és hogy szerinte hülyeség másik városba utazni ezért, mert a műtétet hogy tudnám megoldani (valszeg műteni kell). Amikor elkezdett nyafogni a telefonba (szó szerint nyafogni, nem tudok rá jobb szót mondani) leüvöltöttem a fejét, hogy mit képzel magáról, hogy nem igaz micsoda elkényesztett kis fsz, aki csak magára tud gondolni és kinyomtam a telefont.

Nem tudna lekísérni, mert neki ott a munka, nekem ott az egyetem. Ha hazaér a munkából, a házimunkán kívül kb nem csinál semmit, ilyenkor nekem üzenget, hogy unatkozik és menjek át. Ez eddig oké, de azon a szinten vagyok, hogy az ő szabadidejében nekem semmi dolgom nem lehet, ha mégis lenne, akkor mondja, hogy "Ne már! én mit csináljak itthon egyedül?" És most telt be a pohár.


2017. jan. 25. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen miért akarsz vele kibékülni? Amint ezt sikerül megértenem, talán még tanácsot is tudok adni.

Egyébként igazad volt, mikor lehordtad, bár a megfogalmazás lehetne kicsit finomabb is. Pont ezért nem értem, minek kell ezt erőltetni. Ha nagyon szeretnél egy hisztis kisgyereket, akkor miért nem szülsz egyet? Sokkal egyszerűbb.

2017. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad vokt, a barátod rettentő önző és gyerekes. Ha az nem jut eszébe, hogy elkísérjen, támogassin, akkor legalább ennyiben lehetett volna megértő, hiszen az egészséged a tét.
2017. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem, minek akarsz kibekulni egy ilyen elettelen piocaval. Mar csak olvasni rola is eleg, hogy leszivja az energiamat.
2017. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy hihetetlenül kedves. Folyton igyekszik az érdeklődési körömnek megfelelő programokat kitalálni, ajándékokkal halmoz el, folyton dicsér, hogy milyen csinos és szép vagyok, nincs olyan, amit meg ne tenne értem. Viszont, ha megtudja, hogy pár napig (2-3 nap) nem láthat, akkor duzzog, nemegyszer vágott le hisztit, amikor megtudta, hogy azért hanyagolom el őt, mert valakivel találkozom (család, barát, rokon, szaktárs)
2017. jan. 25. 10:46
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tud elkísérni, mert dolgozik. És különben sem várnám el tőle, hogy lekísérjen, kiadjon érte plusz pénzt, holott az utat egyedül is meg tudom oldani.


Én az típusú lány vagyok, aki sosem értette, miért kell csoportosan járni wc-re, ha egyszer egyedül is odatalálok :D

2017. jan. 25. 10:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, kiabrandito leszek, de az ilyen ember nem azert viselkedik igy, mert te te vagy, hanem mert nincs elete, es vegre talalt "valamit", ami kitolti a benne levo uresseget, es ezert rahalmozza minden "szeretetet" az illeto nyakara - es nem tudja megerteni melle, hogy attol, hogy neki nincsen, meg a masiknak van elete.
2017. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Teljesen igazad volt. Oké, kicsit erősen fogalmaztál, de legalább világosan.
2017. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, #6-os jól fogalmazta meg. Önállóan életképtelen, azért mászik rád, meg szervez programokat, halmoz el ajándékokkal. Ezzel foglalja le magát, hogy ne unatkozzon, cserébe meg elvárja, hogy te állj a rendelkezésére. Mintha ezekkel fizetne le, venné meg a szabadidőd. Most ez még lehet elmegy, de ilyennel sem együtt élni, sem közös jövőt nem lehet tervezni. Állandóan a nyakadon fog ülni és meg fog fojtani egy idő után.
2017. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!