Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hétig nem tudok sem találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hétig nem tudok sem találkozni, sem beszélni a barátommal, ez alatt ő 3 buliba is megy. Mit tegyek a gyötrő idegességemmel?

Figyelt kérdés
Még csak most köszöntünk el, de én folyamatosan sírok és remegek, mert félek mit tesz ebben a két hétben :S 3 helyre is mennek bulizni a barátival és félek hogy becsajozik
2017. jan. 10. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, milyen körülmények indokolják, hogy 2 hétig ne tudjatok beszélni...
2017. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Minek vagy vele, ha nem bízol benne?

Jó ez így neked, hogy rettegéssel töltöd a napjaid?

2017. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Napi pár mondatot azért tudunk beszélni, de a lényegen nem változtat. Máskor elgalább tudtam figyelni mikor aktív fbon, viberen, össszevetem stb... de most nme
2017. jan. 10. 14:56
 4/14 anonim ***** válasza:

1. 2 hét semmi, egy jó kapcsolat röhögve kibírja fél lábon is (ennél sokkal többet is), semmi szükség pánikra. Érthető, hogy hiányozni fog, de azért ekkora dráma nem kellene, hogy legyen belőle..


2. Ha nem bízol benne, miért vagytok együtt? Szerintem teljesen normális, ha néha az ember elmegy a barátaival szórakozni, ha valaki hűséges és megbízható, az nem csak akkor az, amikor ott vagy mellette és felügyeled. Megbízhatatlan típussal meg semmi értelme együtt lenni.


3. Ebben a 2 hétben feltehetőleg te is csinálni fogsz valamit, szóval javasolnám, hogy erre koncentrálj kesergés, kombinálás és önsajnálat helyett.


Sok sikert.

2017. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Hát... tud élni a barátod az biztos. :)


Gondolom rá sem fog nézni a csajokra. Inkább beül egy sarokba és szürcsöli majd a kóláját. Ja nem. :)

2017. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, most olvasom a kommented, nem irigylem szerencsétlen barátod.. Javasolnám, hogy sürgősen kezdj valamit az önbizalomhiányoddal és az ebből fakadó féltékenységeddel, mert senki nem fogja hosszútávon eltűrni, elég gusztustalan dolog. az egyik legkapcsolatgyilkosabb és undorítóbb dolog. Neked nincs életed, hogy ráérsz folyamatosan utána kutakodni? Aki képtelen bízni, az maradjon egyedül.
2017. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
tudom én, hogy nem jó ez így... de ő nem érzékeli pl. ezt az ellenőrizgetést
2017. jan. 10. 15:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdés - ha tudod, hogy nem jó ez így, mi az istenért nem teszel ellene? ha nem adott okot erre a viselkedésre, akkor ez kizárólag rajtad múlik.
2017. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mert nem tudom hogy hogyan kellene... pedig biztosan ő is örülne, ha energiával teli lennék, mire hazaérek majd 2 hét múlva
2017. jan. 10. 15:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem megy (pedig van erről szakirodalom bőven a neten, utánanézhetsz ebben a két hétben pl. önfejlesztő könyveknek, tarthatnál alapos önvizsgálatot, ami az első lépés az önismeret felé vezető úton.. aki akar, az tud), felkereshetsz egy pszichológust, nem csak a bolodoknak való. Nem csak a barátod miatt, a saját érdekedben is, elképesztően szar lehet ennyi szorongással élni. Régen én is ilyen voltam, tiniként, de ez már annyira rég volt, hogy halvány az emlék - a lényeg az, hogy mint mindenből, ebből is ki tudod magad küzdeni, ha teszel érte. Ha nem teszel valamit, az összes kapcsolatod emiatt fog tönkremenni, erre mérget vehetsz.
2017. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!