Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi - női barátság. Létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi - női barátság. Létezik?

Figyelt kérdés
10 hónap után szakítottam azzal a férfival akit mindennél jobban szeretek. Eléggé friss az élmény, így nincs lelki erőm a pontos történetet leírni. Csak tudni akarom, hogy én hol rontottam el, hogy voltatok már úgy párkapcsolatban, hogy a párotoknak nagyon sok lány barátja volt?? Mi fér bele szerintetek, egy férfi- női barátságba? Volt páromnak sok lány barátja volt, volt akivel együtt járt futni, akivel együtt tanult, és ezek a lányok elárasztották a facebookot olyan képekkel ahol a párom ölelgetik. Ez nagyon bántott és bele untam. Sokszor posztolták neki mennyire szeretik. Én reagáltam túl?

2015. júl. 28. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez bárkinek a hibája. Mondjuk ha a barátod nincs rád tekintettel, az eléggé az ő sara. A csajoknak meg háttérbe kellett volna kicsit húzódniuk szerintem. Attól még lehet bandázni, meg találkozni, hogy nem másznak egymásra.
2015. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod ! Pár óra sírás után most picit jobb. Hozzá tartozik a történethez, hogy én szakítottam, ugyanis úgy éreztem, hiába szeretem, és amúgy minden másban tökéletes harmónia volt köztünk, ez nincs rendjén. Ő maga azt mondta a féltékenység mérgezi a kapcsolatunk, de nem akar elveszíteni. Lesokkolta, hogy így döntöttem, de megkérdeztem, változni fog- e ez a jövőben és azt mondta nem.
2015. júl. 28. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A volt párodnak az a normális, hogy ennyi lány barátnője van, akiknél simán belefér az ha ölelgetik egymást.


Nem hibáztatlak, engem is nagyon zavarna és zavart is mindig az, amikor ilyeneket tesz a lány haverokkal. Bár oké, üdvözlésnél ölelés rendben, de van egy határ amiután érdemes elgondolkozni, hogy a lányok is barátként tekintenek-e rá.


A kérdésedre válasz: igen létezik férfi-nő barátság. Van egy haverom, akivel hetente-kéthetente váltunk egy hosszabb üzit, plusz mindig segítünk egymásnak a párkapcsolatainkban, ez barátság.

Viszont van egy olyan haverom is, akivel a kapcsolatunkat hivatalosan barátságnak hívjuk, de a környezetünkben lévők, "idős házaspár"-nak is neveztek már minket, na ez nem barátság.


Szóval, lényeg a lényeg, te nem reagáltad túl, és a párod se, hiszen neki ez a normális. Egyszerűen csak nem illetek össze.

2015. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, létezik férfi-nő barátság, de mindenkinél máshol van az a határvonal, hogy meddig mennek el. Én pl. nem vagyok az a mindenkit ölelgető-puszilgató típus, gyerekkoromban sok kellemetlen ilyen irányú élmény miatt kicsit távolságtartóbb lettem, bár lazulni meg tudok, de nem ilyen értelemben, de van, akinek meg az a természetes, olyat is ismerek.

Nem sajátíthatsz ki senkit, de azt tudnod kell magadról, hogy neked a párod részéről mi fér még bele és mi az, amit már nem tudsz elfogadni, akkor sem, ha neki az természetes és te vagy a mindene, és ha nagyon eltértek, akkor nem tartoztok össze.


Ez igazából egyikőtöknek sem a hibája, ilyenek vagytok, pont.

2015. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat ! Igen lassan én is ezt gondolom.. Nekem is vannak fiú barataim, de mi bandával járunk össze. Olykor olykor megiszunk egy kavet de ennyi. Tehat nem vagyok ennek ellensége. Igazából az erdekelt, hogy az ennel szorosabb dolgok is meg ok-e. A szakitasomba az is benne van, hogy szeretem őt annyira, hogy nem akarom ra erőltetni, hogy valtoztasson ha ő nem erzi.Megkerdeztem, ő azt mondta nem, ennel tobbet nem tehetek. Bar ami erdekes az elottem levo baratnőjevel is a lany baratok miatt ment tonkre a kapcso
2015. júl. 28. 22:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Szoval ment tonkre a kapcsolata. Ami meg bantott, hogy az egyik ilyen lannyal felkerult egy foto ahol atolelik egymast ejszaka a Margit-szigeten. De nekem akkor azt mondta nem er ra talalkozni. Utolag megmagyarazta, hogy a lany szomorú volt, es beszelgetni akart. Es nem erti ez engem miert bant. En probaltam ezt toleralni es nyitni. De azamomra furcsa valaki ezt forditva miert nem ertette.
2015. júl. 28. 22:16
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván akkor az előző barátnője / barátnői se tűrték ezt.

Előbb utóbb néhány tönkre ment kapcsolata után rá fog jönni a párod is, hogy az amit művel lehet neki haveri viszony, de mindenki másnak nem.

2015. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tartom fairnek, amit a barátod csinál. Tudta, hogy bánt téged ez, mégsem volt hajlandó visszavenni belőle. Nem lett volna vége a barátságainak, ha kicsit visszavesz, de nem érdekelte ez. Gondolom, imponál neki, hogy lógnak rajta a csajok, a többit leszarja.
2015. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek az utolsó véleménnyel.


Nekem is volt hasonló kapcsolatom,ahol az exbarátnőm hasonlóan viselkedett mint a volt párod.

Én sem tudtam ezt megemészteni és tönkrement a kapcsolatunk.

Ma már egyáltalán nem bánom.

F40+

2015. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat ! :)El sem tudjátok képzelni, hogy így ismeretlenül mennyit segítettetek. :) Meg nyugodtam, hogy azért nem vagyok egy sárkány, aki el akarta nyomni a párját. Bár valahol sejtettem, mert ezt megelőzően volt egy 6 éves kapcsolatom, minek igazából csak az végett lett vége, hogy elmúltak az érzelmeink. Ott is volt a páromnak egy nagyon jó nő barátja, de annak a leányzónak volt egy nagyon jó fej férje is,és sokszor négyesbe jártunk el. 3-4 havonta volt olyan, hogy párom megkérdezte, nem-e gond,hogy beülnek-e valahova ezzel a hölggyel beszélgetni, és nyugodt szívvel elengedtem. Addig én is elmentem az én barátaimmal valamerre. Igazatok van abban amit mondtatok. Olyan párt kell magam mellé találni, aki tiszteletben tartja az érzéseim, és akármennyire bánt ezt végleg elengedni.
2015. júl. 29. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!