Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghalt a barátnőm anyukája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a barátnőm anyukája és most úgy érzem eltaszít engem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 èves vagyok, Ő 22. Több mint 3 ève vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást. Mikor èrkezett a hívás, hisztèrikusan elkezdett sírni, szinte ordítva. Oda akartam menni átölelni, hogy segítsek neki, de elkezdett ordítani, püfölni, hogy menny innen. Mondjuk nem fájt, ès ma már a karjaimban aludt el. Aggódnom kellene? Vagy haragudnom? Bár èn nem èrzek haragot, inkább csak mèrhetetlen bánatot amièrt szenvedni látom Őt.
2017. jan. 26. 10:54
 1/6 gömbicica ***** válasza:
93%
Haragudni semmi esetre.22 eves, nagy tragedia ez. Az anyukaja is nagyonfiatal lehetett. Ilyenkor sajnos elojonnek ezek a reakciok.Legy turelmes, figyelj ra.
2017. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

A gyaszt mindenki maskepp kezeli es dolgozza fel, bar ha jol ertem ez meg 1-2 napja tortenhetett. Hat eloszor csak a sokk van, meg nem is biztos hogy elkezdodott a feldolgozas.

Szerintem nem tudatosan taszit el, csak ketsegbe van esve, de nagyon, meg tehetlen, duhos stb.

Hagyj neki idot, de ereztesd hogy ott vagy neki es tamogatod. Hallgasd meg ha beszelni akar, vigyel neki zsepit oleld at es probald megnyugtatni ha sir. Ennel tobbet nemigen tehetsz. Esetleg ha vannak testverek, vagy az apukaja, probaljatok meg felvenni veluk a kapcsolatot, talalkozni veluk, es legyel ott vele te is. Fontos ilyenkor a kozeli hozzatatrozok szeretete, es osszetartozas erzese is.

2017. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél ott mellette "elérhető közelségben", ha ilyen időszakai vannak, akkor mondjuk kicsit magára hagyod, addig kiülsz olvasni egy másik szobába, vagy a konyhába, de nem hagyod magára. Ha szüksége lesz rád (és ez így lesz), akkor nagyon hálás lesz érte, hogy nem mentél el, és hozzád tud bújni.

De ha épp nem akar ölelkezni, akkor ne erőltesd rá.


Most nagy trauma érte, és fel kell dolgoznia: élete egyik legnehezebb feladatával áll szemben.

2017. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem neki.Én is 22 éves voltam, amikor elveszítettem.Igaz, nem püföltem senkit miatta, de mindenkire másképpen hat a gyász.Az akkori barátom nem volt túl megértő, fontosabb volt neki a testi együttlét az én gyászomtól.Ebből rengeteg vita volt, fel is tette az i-re a pontot nálam.

Nem kell aggódnod, haragudnod.Adj neki időt, elveszítette az édesanyját.Nehéz időszak előtt áll.Annyit tehetsz, hogy megértő vagy, meghallgatod, segíted és éreztesd, hogy mellette állsz.Neked sem lesz könnyű és óriási türelmet igényel majd a barátnőd.

2017. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Légy nagyon megértő és segíts neki mindenben, én férfi létemre befordulnek és hanyagolnek mindent.

Ne erőltes smmit sem, a sürgetés nem segít.

2017. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Nem olyan rég estem át én is ezen.


Idő és türelem a két kulcsszó.

Lény közel, de ne nyaggasd, ezt csakis egyedül ő tudja feldolgozni. Támogasd, ha kéri, de ne erőltesd, hogy beszéljen róla.

2017. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!