Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem megölte a barátságu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem megölte a barátságunkat. Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekedtünk és eltávolodtunk egymástól. Én mindent megtennék, hogy helyrehozzuk a dolgokat, de ő úgy döntött, hogy inkább nem. Ezt megprobálom elfogadni, mert tudom, hogy sok minden az én hibám volt.

S akkor én mit tegyek??Mindennél jobban szeretem és szükségem van rá.:(


2010. máj. 6. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
2010. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Próbálj meg nem ezzel a dologgal foglalkozni. Foglald el magad.
2010. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tehetsz..ne kerüld,de ne is lógj a nyakán.Ha mond valamit legyél vele kedves,de ne nagyon keresd..egy idő után helyre áll..legalábbis nála így volt
2010. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ismerős :) nekem egy srác 2,5 évig a legeslegjobb barátom volt aztán több lett köztünk de még nem is szerelem és utána eltávolodtunk egymástol most is heti 1x beszélünk kb. de gy hogy osztálytársak vagyunk... szerintem hagyd itt már nehéz tenni valamit :S:S:S
2010. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen gondban vagyok :O :( jártam a fiúval,de megcsalt,veszekedtünk,szakitottunk..utána még barátkoztunk,és még egy randink is volt ahol smároltunk,de utána nem volt már túl kedves velem..De én még mindig borzasztóan szeretem,csak ő nem tudja :( de félek neki elmondani,pedig lehet h akkor lenne valami.. nem tudom én se hogy mit tegyek :(
2010. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nem akarja h helyre hozzatok a dolgokat akkor probald meg elfelejteni,keress valaki mast aki mellett elfelejtheted...meg az is megtortenhet hogy ha massal fog latni radobben h mit is veszitett el
2010. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!