Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találnak egymásra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak egymásra a rendes fiúk és a rendes lányok?

Figyelt kérdés
Sok olyan kérdést és választ olvasni, hogy "rendes fiú vagyok, de nem találok normális lányt", és fordítva. A lányok azon keseregnek, hogy nincsenek rendes fiúk, a fiúk meg azon, hogy az összes lányt csak a pénz érdekli, meg hogy kihasználják őket. Pedig vannak normális fiúk és lányok is, de egyikük sem talál olyan párt, aki őket megérdemelné. Miért van az, hogy egyáltalán nem, vagy csak nagyon ritkán találnak egymásra a normális, rendes emberek?
2010. máj. 6. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:

én találok.


20F

2010. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Én rendes csaj vagyok.. és a pasim is rendes.^^ sőőt:D Tökéletes:D

szal ez a dolog nem lehetetlen... max akik ilyen kérdéseket tesznek, rondák vagy hülyék, és olyan csajt/pasit keresnek amilyen sosem lehet az övék:D

16/L (Bocs a gonosz válaszért xD)

2010. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert többnyire nem is egymást keresik...


Azok a rendes srácok, akik azt írják, hogy rendes lányt keresnek, de csak ribikkel találkoznak, azok a srácok jellemzően a ribi stílusú lányokat akarnák rendes kislányokká faragni... A rendes lányokkal ugyanez, csak a ribik helyett mást kell behelyettesíteni.

2010. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én rendes lány vagyok és a párom is rendes.. és rendes emberekkel barátkozom, olyan körökben mozgok. De tény, ha megyek a városban, akkor több a szörnyű ember, mint a normális. Rendes helyen kell ismerkedni, ennyi.
2010. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes én találtam.

17L

2010. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bandeee ***** válasza:

Ez a kérdés hülyeség. Eleve nem léteznek rendes pasik vagy rendes lányok, ahogy rendetlenek sem. Összeillő, vgay nem összeillő párok léteznek csak. Ha valakinek az kell h. egy héten 4x jól megkúrj*k, emelett kedvesek vele, virágot is visznek neki, de úgyanúgy elfogadja, hogy a pasija mást is reszel az rendes vagy rendetlen?

Másik pedig az, hogy sok esetben túl nagyok az elvárások, mindenki a szőke herceget/hercegnőt várja (lehetőleg még gazdaf is legyen) stb. Közben meg elszalad mellette az élet. Csak bátornak kell lenni és lehetőleg nem mindent mellre szívni ( tudom, hogy közhely, de ez van). Ennél többet senki sem igen tehet, h. egy "rendes" társat találjon.

2010. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért néha mégis egymásra találnak. Nekem is sikerült :)

20/F

2010. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem is szimplán annyi a baj hogy sokan el vannak szállva az elvárásaikkal, és képtelenek a jót észrevenni a másikban.
2010. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez relativ kinek mi a rendes...

különbeg meg azért mert ien világ!

2010. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ritka az olyan lány akinek nem a vagyon számít és ritka az olyan fiú aki meg nem egy bunkó taj paraszt.
2010. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!