Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egy fiú ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy fiú ezt mondja az exbarátnőjének, (pár hónapja szakítottak), az mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy most nem akar komoly párkapcsolatot, de ha majd akar, azt csak vele tudná elképzelni, az mit jelent? Szerintetek ez milyen? (Majdnem 1.5 évig voltak együtt, én vagyok a lány.)

2017. jan. 26. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miért nem kérdezed meg?lol
2017. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy szerintetek ez így rendben van? Elfogadható ez a felállás?
2017. jan. 26. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán miért szakítottatok? megcsalt vki vkit? összevesztetek? ráuntatok egymásra?

nekem ez úgy hangzik, hogy ő éppenséggel dugogatni akar más csajokat.

2017. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy hangzik, hogy még megdugna pár csajt aztán visszamenne hozzád, amikor már kiélte magát, de ebbe se legyél biztos!
2017. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag ez a helyzet, igen. Én szeretem őt, és jó volt vele, de ő most kavarni akar, ki akarja élni magát, stb. Szerintetek ha lenyugszik még működhet kettőnk között? Jó páros voltunk, alapjában mindketten hirtelen, erős természetűek vagyunk, ebből adódott elég sok veszekedés, de tudtuk, tudjuk kezelni, csak akarni kell. Szerintetek ebből még lehet később normális párkapcsolat? Szerethet ő engem igazán?
2017. jan. 26. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ez rendben van? :(


Képes lennél kivárni míg x nővel kefélget és utána mintha mi sem történt volna tárt karokkal fogadnád vissza?


Én semmiképp...akármennyire is szeretem, nem csinálnám ezt végig...aki így áll hozzá, az később is megteszi...


Lehet mások szemében ez hülyeségnek tűnik, de ebben a dologban nekem számítana a büszkeségem, és azt mondanám, nézzen mást palimadárnak.

2017. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy még tetszik neki a lány, hozzászokott és nem tudta elfelejteni.
2017. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne áltasd magad.

Azt jelenti, hogy téged talonban tart, úgyhogy te csak ne dugogass mindenféle pasikkal, ha őt még vissza akarod kapni. Vedd úgy, hogy le vagy foglalva.

Ellenben tessék belenyugodni, hogy ő most még szexelget másokkal, "kiéli magát", és természetesen, ha talál nálad jobbat, akkor el leszel felejtve, és így jártál.

De addig te várjad mint egy hűséges pulikutya.


Gondolom, azért pár hónap után jött fel a téma, mert már kezdi kapiszgálni a srác, hogy mégsem jut minden ujjára két nő, ahogy azt ő elképzelte, és felmerült benne, hogy mi lesz, ha te addig bepasizol.

2017. jan. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van!Szerintem hagyd a pi...ba! Találsz majd olyat aki megbecsül téged!Ne alázd le magad ennyire,h bármit csinál visszamehet hozzád,ha kedve tartja!S az ilyen ,akinek te ezt megis engedtted,mert elnézted neki... Megteszi újra,ha lehetősége van rá!
2017. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!