Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja, hogy idővel kialakul köztünk a kapcsolat, az mit jelent? Nem akarja siettetni a dolgokat, állítása szerint.

Figyelt kérdés
Közben járkálunk minden fele...csók minden volt már.
2010. máj. 6. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:

semmi jót



20F

2010. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából annyit jelent, hogyha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy te tervezed, akkor ő nyugodt szívvel mondhatja azt, hogy ő nem ígért semmit..
2010. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy ha nincs nálad jobb, akkor te is jó leszel.
2010. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tom a munkája mellett szán rám időt,h. találkozgassunk...elmennyünk inni,sétálgatni miegymás...fogalmam sincs...miért nem látok bele a fejetekbe? :DDD
2010. máj. 6. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Jobb vagy mint a semmi
2010. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Más tetszik neki, de amíg őt nem kapja meg, addig legyen valakije. Ha sikerül azzal összejönnie, aki tetszik neki, akkor téged egyszerűen lepattint.
2010. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
passz...minden esetre majdnem mindennap együtt vagyunk...én most vagyok túl egy komoly kapcsolaton...végülis én se siettetem,csak jó lenne tudni,h. mit akar tőlem valójában...
2010. máj. 6. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:

az tuti, hogy nem magát lekötni

mert komoly kapcs-t lát benned

fél a kötöttségtől

nem akar átverni

ezért nem akar megbántani, inkább nem mond semmit

szóval jót nem jelent, de reményt ad neked, hogy van nála esélyed

az én barátom detto ugyanez

így vagyunk együtt 1 éve, hogy nem tudom elvesz e, vagy majd kidob. nem ígér semmit

pedig korban vagyunk...

2010. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A női megérzésnél nincs jobb!

Mivel érzed, hogy valami nem stimmel, valószínű, hogy így is van!

Valószínű, hogy még alakul, nem szerelmes beléd..stb. Kitudja, lehet hogy csak szórakozik.

Ha te ezt nem bírod, dobd ki, ha bírod, akkor te is legyél vele, szórakozz, és azért legyél nyitott más pasik felé is!

Ki tudja, lehet hogy az igazit hagynád ki miatta!

2010. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

azt teszem per pillanat...kicsit kavargatok ezzel-azzal...

de mé nem mondja ki,h. mi van...nem értem...elég nyitott nő vagyok,lehetne őszinte is...

2010. máj. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!