Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okkal pöccentem be a barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal pöccentem be a barátomra?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve együtt vagyok a barátommal.Jövő hónapban lesz a szülinapom,amit egy szórakozó helyen fogok tartani.Megkérdeztem a barátomat,hogy eltud e jönni?!Erre bejelentette,hogy már elígérkezett az egyik haverja(csaj)ballagására.Hát mit ne mondjak eléggé szarul esett.Lassan itt lesz hogy másfél éve együtt vagyok vele,és tiszta gyalázat részemről hogy nem lesz ott a szülinapomon.Nagyon be vagyok még mindig pöccenve,mer oké az még jó lett volna,ha mondja hogy oda is meg ide is eljön,de á nem.

Mit csináljak?Okkal pöccentem be?

Normális válaszokat várok.

Köszönöm.


2010. máj. 6. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Hát szólhatott volna, hogy meghívták máshova (előre kellett volna közölnie), és akkor te is úgy alakítod. Te nem tudod áttenni másik alkalomra? Amúgy szerintem nem vagy okkal bepöccenve, mert ha eligérkezett oda, akkor nem mondhatja már le, hiába te vagy a barátnője! Próbáld átrakni másik időpontra, amikor semmi dolga nincs senkinek! Nem baj ha előbb vagy utobb van a szülinapi buli mint a sznap.
2010. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
teljesen igazad van. komolyan..nem értem a pasidat.. milyen már hogy valaki más előnyt élvez a szerelmével szemben?? nagyon nagy bajok vannak az értékrendjével. próbálj meg erre rávilágítani. (én is ki lennék akadva a helyedben.)
2010. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó, de mégis hogyan?Itt siránkozott nekem,ha lemondaná akkor a csaj izélne hogy velem jön el.Ja amúgy az a csaj engem is meghívott volna,csak a barátom közölte a csajnak,hogy ne hívjon meg engem,mert nem akarja,hogy én ittasan lássam őt.De ezt a barátom tagadja.:)
2010. máj. 6. 16:07
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
ha komolyan érdekelnéd még akkor egy tisztességes fazon helyében ilyen enm fordulhatna elő, hogy a párja szülinapján ígérkezik el közlés nélkül. Hogy egy napra esik a nyomorult szülinapod a ballagással az szimplán pech, de legalább előtte 1 héttel leszervezhette volna hogy meghív másnap valahova és elfoglaltságra hivatkozik, viszont azért hív meg mert még mindig fontos vagy a számára és együtt akar ünnepelni veled.
2010. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Első vagyok: Jaa, így már más... Hogy még a csaj siránkozna? És az nem zavarja, hogy te siránkozol? :S Meg miaz,hogy te ne menyj, nehogy ittassan lásd? Hát ülj le beszélgetni a pasiddal, rakd választás elé és kész!
2010. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"akkor a csaj izélne hogy velem jön el."

Hát még jó, hogy veled megy el hiszen te vagy a barátnője ő csak egy haverja. :O Amugy meg a ballagás napközben lesz gondolom és ha a szülinapod este tartjátok simán ott lehet mindkét helyen. Nem kell ott maradnia a csajnak izélni *hogy hello szia örülj itt vagyok*. Jogosan akadtál ki! A pasim ilyet mondana biztos berágnék én is.

2010. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

szerintem leplezetten akar megcsalni...

de lehet h csak zöldségeket látok...

sztm jogosan vagy mérges

2010. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, a ballagás nem este van, legalábbis az én időmben nem úgy volt... Ha meg utána mással akar bulizgatni ballagás címén és nem a barátnőjéhez menni, akkor ott bajok vannak. Kit érdekel hogy megsértődik a havernő? Mellesleg miért sértődne meg, gondolom nem kettesben akartak bulizgatni meg ballagást ünnepelni, vagy igen?
2010. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
velem ezt a kapcs-unk elején csinálta a barátom, amikor még nem akart tőlem semmi komolyat, és még csajozott
2010. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, okkal pöccentél be. Ha valaki szerelmes, akkor a szerelmét kell választania.

22/F

2010. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!