Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak bejönnek a zenész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejönnek a zenész fiúk?

Figyelt kérdés
Én szintetizátoron játszom egy rock/metal zenekarban. Ez a hangszer mennyire "jó" ilyen szempontból? (tudom, a gitár, vagy az ének felkapottabb, de én ezt szeretem, nagyon!!)
2010. máj. 6. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen a szinti nem nagyon... pontosan, a gitár, és az ének, az nagyon :) De biztos van olyan csaj is akinek a szintizés jön be...
2010. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb lenne ha nem a "zenészséged" miatt jönnél be a csajoknak?
2010. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Azért kis esélyed még lehet.
2010. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

egyetértek az 1. válaszadóval..én pl a gitárosokat szoktam nézni,de ha teszem azt helyes vagy vagy tetszene a stílusod,szerinted érdekelne h min játszol?:)

a rocker pasik meg amúgyis általában helyesek:P

2010. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szintiboy rulzzz
2010. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
alap hogy bejön :D imádom azenész pasikat főleg a rockereket
2010. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Mivel én is "gitározok" (más hangszeren is játszottam több évig + párral csak úgy a magam kedvéért elszórakoztam) igen, mivel ez egy közös pont. Viszont nem érdekel, hogy ki milyen hangszeren játszik. Azokat viszont utálom, akik felvágnak azzal, hogy ők játszanak egy zenekarban. Hajtottam már el ezért olyan pasit, aki amúgy nagyon tetszett.

21l

2010. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj, hogy szintin játszol és nem gitáron. én alapból imádom a zenész pasikat :D
2010. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Aha. Nemsokára lesz az első fellépésünk (amit már nagyon várok) és kíváncsi vagyok, hogy lányok terén ez mennyit dob, mert ezidáig nem voltam túlságosan sikeres :S De remélem plusz pont lesz (mármint az, hogy zenélek).


Egyébként Tuomas Holopainen (Nightwish) is billentyűs és ahogy néztem, azért relative odavannak érte a nők (de ugyanúgy vannak olyanok, akiknek nem tetszik). :)

2010. máj. 6. 17:36
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem sose kéne zenész pasi, főleg nem rocker, bocsi :D
2010. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!