Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hülye, ha rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, ha rosszul esik, hogy a páromnak nem hiányzom, mikor nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk. Először távkapcsolatban voltunk, ami baromi nehéz volt. Legalább is nekem. Ő teljesen jól elvolt, olyan jól elfoglalta magát, hogy néha felhívni is elfelejtett. Azóta összeköltöztünk. Dolgozunk mindketten. Sokszor ellenkező műszakban. Legtöbbször csak este egy-egy óra, fél óra időnk van egymásra. És nekem hiányzik. Én nem akarok hisztizni, hogy már pedig óránként jelentkezzen be hogy mit csinál, de azért néha jól esne, ha csak úgy felhívna, vagy írna facen egy sort. És tudom, hogy baromira rá érne, egész nap a telóját nyomkodja, de valahogy neki nem jutok eszébe. Este mikor haza érek, sokszor csak néz rám, hogy "jé már ennyi az idő, már itthon is vagy??" Aztán persze elvagyunk abba a fél órába, meg hétvégéken is csinálunk mindig valami közös programot, de kicsit mégis olyan, mintha külön életünk lenne. Ilyenkor meg elkezdek kombinálni,hogy lehet hogy megcsal, azért van el ilyen jól nélkülem. Persze ezt a sok hülyeséget nem zúdítom a nyakába. Csak magamban őrlődök. Nem tudom mit csináljak. Szerintetek beszéljek neki erről? Én nem akarom őt korlátozni, se hisztisnek tűnni.

24/L


2017. jan. 27. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Minden jó (legalábbis nekem ezzel nem lenne bajom) te meg csinálsz magadnak problémát. Használjátok ki azt a fél órát, a hétvégéket tartalmasan.
2017. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem beszélsz neki, akkor nem fogja tudni, hogy bánt téged ez :) Az már más kérdés, hogy a viselkedéséből nem különösebben tűnik űgy, mintha szeretne téged, inkább csak úszkál a pisimeleg vízben. De ha nem beszéled meg vele, akkor egész biztos nem fog semerre változni a dolog.
2017. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig a nyakába kellene zúdítani. Célravezetőbb, mint magadban őrlődni, és kombinálni. Nekem az az érzésem, hogy eltérő az igényetek az együtt töltött idő mennyiségét és minőségét illetően, ezért valószínűleg nem illetek össze. 3 év után már nagyon ideje lenne ezt tisztázni.
2017. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába mondasz neki akármit,nem fog változni semmi.Az érdeklődést nem lehet így kikunyerálni.Azt csinálnám,hogy a közös időben se vele lennék,hanem ilyen-olyan programom lenne,aztán ha nulla közös idő mellett sem érdeklődne,dobnám.
2017. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:
Nem nagyon illetek össze, az világos.
2017. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Ez van. Van ilyen. Ő egy kiegyensúlyozott ember, aki képes nem rátelepedni a másikra, aki nem szívja el a párkapcsolati energiát. Te pedig egy betegesen ragaszkodó ember vagy. Melléd egy papucs férfi kell, akire rátelepedhetsz, közös Facebook profilt csinálhattok. Ennyi. Keress ilyen pasit.
2018. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!