Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Na szoval az hogy nem tudtam eldönteni hogy szerintetek b.zis hogyha azt mondom a barátomnak hogy cica?:D Mert nem tudtam eldönteni..:D és nem is akartam neki mondani, nehogy félre értse, mert elvben az a fiuk szokták mondani a lányoknak nem?:D Vagy ti hogy becézitek a barátotokat? lécc irjatok, fiuk véleményét is várom.. előre is kösz.(17/L)
2010. máj. 6. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem normális
2010. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sziiia. nekem néha kicsúszott a számon hogy cica szerintem nem b*zis de nem nagyon kéne használni xD
2010. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Cica? :O hát...szerintem elég érdekes...:D

Én Pandamackónak hívom^^, de ennek van egy külön története:D


Amúgy, ha ennyire ragaszkodsz a macskafélékhez, akkor hívd inkább tigrisnek:D

2010. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
XD mekkora szerencsétlen vagy:D kit érdekel más véleménye?:D úgy hivod ahogy akarod és ahogy tetszik nektek gondolom ugysem a buszon akarod igy szólitgatni vagy sok ember között hanem amikor kettesben vagytok...szólithatod perverz nyulasmackónak is csak ne higgye már a sok hülye pisis hogy itt ez értelmes kérdés
2010. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az exem engem nyuszinak hívott :D Sose zavart mivel jó szándékból becézgetett. De persze ez emberfüggő. Engem a haverok előtt is le nyussz musszozott és sose mondtam, hogy figyelj most ne :D

Persze sokan ezt humorosnak vélték :D Amúgy lehet, hogy a barátod nem szereti majd, de ha nem mondod neki sose derül ki. Én nem tartom b*zisnak.

Persze más meg azt nem tartja b*zisnak, ha férfi létére úgy néz ki, úgy öltözik mint egy lány...

2010. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az én exemet meg anyukája hívta nagy vagányan bébínek! és tetszett az exnek!

én amúgy pélóra mondtam már, hogy cic-cic :)

de csak egyszer és mosolygós volt a szitu, de jó értelemben

2010. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem vagy normális!
2010. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

17/24

17/34

mekkora bunkok vagytok.:D

a többieknek kösz a választ.:D

2010. máj. 6. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki :D
2010. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy hívd, ahogy akarod. Majd szól, ha nem tetszik neki. :) Én speciel a párommal olyan különleges neveket találunk ki egymásnak, hogy itt pár ember biztosan sírva röhögne rajta, de néha mi is azt tesszük. :D Ne érdekeljen más véleménye, ami jön! :)
2010. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!