Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak van pár dolga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak van pár dolga amit nehezen viselek el. Mit tehetnék, hogy konnyebben elviseljem oket? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval szeret egy figurát amivel majd tele akarja rakni az egyszer majd közös házunkat. Én ezt nem akarom, nem köt hozzá semmi, és egy normális házat szeretnék ami nem egy semmitmondó melankolikus hülye figurával van tele. Én sem szeretnék bepakolni, inkább belakni akarom és a jelenlegi közös dolgokkal díszíteném. De erre nem mondott semmit..

A másik meg:

Van egy kutyája aki nagyon neveletlen, ráadásul a szobajaban lakik, ezért ritkán megyek hozzajuk mivel a kutya folyton rámugrik és néha megakarja szexelni a lábam. Nagy kutya szóval kék zöld foltokkal és karmolasokkal jovok haza és tiszta kutyaszőr mindenem. Nyilván őt is hozni akarja majd, de én nem akarom. Benti kutyának biztos nem, de lehet nem is lesz kertes a ház másrészt szerintem nem is engedné.

Mit csináljak? Nekem is van kutyám macskám és imádom őket de a szüleim is nagyon szeretik oket szoval szivesen itthon hagyom az állatkáim. Ő lehet nem, de én nem bírom ezt a kutyaszőrös ruhákat, még a számban is az van ha naluk vagyok.

Meg sem kérdez, hogy nekem ez tetszene-e, csak kijelenti.

Ti mit csinálnátok a helyemben?


2017. jan. 28. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Összeférhetetlenek vagytok, sajnos ez van
2017. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem költöznének vele össze. Pár napon belül csak marni fogjátok egymást.
2017. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár erőlködni, a kutyás dolog miatt nincs közös jövőtök.
2017. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres takarítás és kutyaiskola a blökinek. Amíg ez nincs meg addig ne költözzetek össze.

A figurákban meg kompromisszum. Nyugodtan tegyen ki párat, az ő lakása is lesz ha összeköltöztök, de neked is van beleszólásod a dolgokba.

2017. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keressetek fel egy kutyapszichológust,mert a kutyán már csak az segíthet.Na meg rajtatok.A figurát meg beszéld meg vele.
2017. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van. A figurán még tényleg könnyű változtatni.

Egyébként jól megvagyunk, állatbarát vagyok, de nekem egy nyugodt, jól nevelt nagytestű kutyám van, aki kinti, csak a téli hidegben van bent éjszaka.

Neki is nagytestű, neveletlen, ugye amiket leírtam.

Egyébént meg jó a kapcsolatunk.

Sajnálom, de elviselhetetlen számomra, pedig én szeretem az állatokat, de hosszútávon ez nem jó.

Ő szereti, hogy ilyen, felugrál rá stb...

Én inkább lehajolok a kutyámhoz. Meg ő úgy tekint a kutyájára, hogy megváltoztatta az életét, mert a kutyája szereti és akkor biztos más is szeretni tudja őt.

De ezért szakítani, kicsit hülyén hangzik, nem? Választás elé nem állítom, mert nem vagyok ilyen, inkább én lépek ki ha végleg nem bírom. Csak ezért véget vetni....

2017. jan. 28. 18:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 👍👍👍
2017. jan. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!