Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj vagy jól van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy jól van ez így?

Figyelt kérdés

23 éves leszek, a párom 28 és ő a férfi. Mikor megismerkedtünk akkor is mondtam neki hogy ha lehet fiatalon szeretnék családot, gyerekeket. (Feltéve hogy ugye sikerül, mert ezt nem én/mi döntjük el hogy mikor jön a baba) DE ő a napokban beközölte hogy 2-3 évet várni akar, csak nem tudom mire, van állásunk, lakásunk mondhatni minden adott, nem felelőtlenül szülnék neki. Talán fél a rá/ránk szakadó felelősségtől, hogy csődöt mondana mint apa?

Egyszerűen nem értem, ha beszélni akarok erről vele akkor hárít, felkapja a vizet.

Azt érzem ez így reménytelen, nem árultam zsákba macskát tudta nagyon jól hogy mik a vágyaim, már lefeküdni sincs kedvem vele mert ha be is csúszna véletlenül engem okolna. Hasonló helyzetbe került már valaki? Mi lenne az ésszerű? Ki mit és hogyan csinálna?

Köszönöm a válaszokat.


2017. jan. 29. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha így kerek perc elmondja hogy nem akar, és idő kell még neki minthogy azt mondja jó vágjunk bele de mivel nincs rá felkészülve ezért később nem foglalkozik veletek stb..
2017. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 llorTllorT ***** válasza:
ha gondolod én csinálok neked gyereket .szép egészséges férfi vagyok és szeretem is a gyerkőcöket.
2017. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd, mert szerintem nem akarsz egyedülálló anyuka lenni....

Egy komoly elbeszélgetés, és ha valóban nem akar, akkor eldöntöd hogy mi a fontosabb neked , ő vagy egy gyerek.

Ha a gyerek akkor keress mást akivel megvalósíthatod.

2017. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert még veled kettesben akarja élvezni az életet!Az én párom nekem ezt mondta!Szeretne gyereket.De még nem most,s ezt tiszteletben tartom.Amugy a nők mindig előbb akarnak gyereket mindt egy férfi.
2017. jan. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!