Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe szingli lett, most pedig szakítani akar velem! Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Eddig sem tetszett, hogy az excsajával beszélget, lájkolgatja a képeit stb, de mivel volt neki is párkapcsolata, nem érdekelt annyira a dolog. Most nemrég viszont (kb.2 hete) a csaj szingli lett, és érdekes módon a barátom szakítani akar velem! Igaz, veszekedtünk párszor, de ez szerintem "normális". Eléggé zavar a dolog, mert eddig jól megvoltunk. És pont most akar, mikor az exe is szakított? Csak én viszem túlzásba, és beképzelem, vagy okkal hiszem ezt?
2017. jan. 18. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akar, nem mindegy?
2017. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd elmenni. Sokkal jobb, ha megmondja, mintha megcsalna.
2017. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rakerdeztel?
2017. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Igen, szerintem van hozzá köze, de a lényegen nem változtat, nem szeret téged igazából, eddig sem szeretett. Viszont ne haragudj a kifejezésért, de buta vagy, ha eddig nem vetted észre, 2 év nem olyan kevés. Az exxel való sok duma meg főleg gyanús jel kellett volna legyen...
2017. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Nagyobb arra az esély, hogy van összefüggés, mint arra hogy idén minimum 1 stadion épülni fog Magyarországon.
2017. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.válaszolónak: még nem kérdeztem meg, ezt inkább személyesen szeretném.

4.válaszolónak: semmi baj, igazából valahol már én is butának érzem magam... Már kezdett nekem is gyanús lenni hogy ilyen sokszor beszélnek, de mivel volt a csajnak pasija nem érdekelt annyira. Viszont most hogy szakított, feltűnt, hogy sokkal többet beszélnek. Ès ez engem zavart is egyébként.

2017. jan. 18. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet összefüggés... Lehet, hogy a párod is próbálta elfelejteni az exét, de nem ment neki. Ez van. Sajna előfordul. Máskor talán próbálj meg körültekintőbb lenni.
2017. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de nem k.urva mindegy? Te nem kellesz neki az tuti. Onnantól meg... Másrészt nem veszítesz sokat egy ilyen tuskóval.
2017. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is igy jartam.
2017. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!