Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki örökké egyedül marad, pár nélkül éli le az életét?

Figyelt kérdés
Tudom, még csak 18 éves vagyok és van még időm, de sajnos van a családomban olyan akinek 15 éve nincs senkije, a nőnek nem lett gyereke, nincsen társa és már közelít az 50-hez. Az életének azon részét, amikor a családjával és a párjával kellett volna töltenie, azt egyedül töltötte. Nagyon félek, hogy én is erre a sorsra jutok, pedig szép családot, karriert és férjet szeretnék majd a jövőben. Rettegek attól, hogy ez sosem fog összejönni. Szerintetek nagyon gyakori az ilyen? (leszögezném, hogy NEM ITT SZERETNÉK ISMERKEDNI, szóval KÉRLEK KÍMÉLJETEK A PRIVÁT ÜZENETEKKEL) a válaszokat előre is köszönöm :) 18L
2017. jan. 29. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
van ilyen :)
2017. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne?
2017. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Persze, hogy létezik.
2017. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Persze. Papok, apácák.
2017. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És ha nem vagyok/leszek se pap, se apáca? Mennyi esélyem van erre az elkeserítő jövőképre? :D
2017. jan. 29. 20:36
 6/18 anonim ***** válasza:
kismillió ember úgy éli az életét elég egy kis zárkozottság is ehhez.
2017. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem nyugtattatok túlzottan meg, de mindenkinek köszönöm, aki egy válaszra méltatott, ment a zöld kéz! :)
2017. jan. 29. 20:39
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha így állsz hozzá, hogy senki se irjon privat üzit meg nem ismerkedsz senkivel te is maganyos macskas nőként végzed ;)
2017. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretnél ismerkedni, de azért rettegsz, hogy így jársz. Kedves egészségedre!
2017. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő, köszönöm a válaszaitokat. Nem az ismerkedéssel van a probléma, hanem a színtérrel. Nem egy anonim, kérdezős oldalon szeretnék párt találni, hanem a való életben. Remélem, ezt értitek, és érzitek, hogy a kérdésben sem az ismerkedős részen van a hangsúly. Ezt csak kiegészítésnek szántam, pont azért, mert minden kérdésem után, ahova leírom a koromat és a nememet, sorra kapom a különböző ismerkedési ajánlatokat. Szerintem ez így teljesen korrekt, hogy elejét veszem a hasonló üzeneteknek, tisztázom a kérdésem célját és mindenki láthatja, hogy nem itteni ismerkedési szándékkal írtam ide.
2017. jan. 29. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!