Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne a gép előtt üljön folyton?

Figyelt kérdés
Párom 26/F mindig a gép előtt ül Facebook,sorozatok,online játékok.... Minden nap ez megy szeretném ha velem is foglalkozna. Kezdem már unni az is megfordult a fejemben hogy elhagyom. :/ 23/N
2017. jan. 29. 20:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Mindig felettébb ironikusnak találom az ilyen kérdéseket. Ezeknek a fiúknak hogyan és miért van kapcsolata?
2017. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd csak el, mindketten jobban jártok.
2017. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Ezek elég pótcselekvés dolgok. Nehéz ebből kitörni. Ő jól érzi magát így? Vagy szeretne mást is csinálni,de kicsit függő?
2017. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Neki is mondtad már?
2017. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Igen mondtam tudja hogy zavar!!!!! Most is gepezik :D át fogom neki ezt a linket küldeni talan így felfogja
2017. jan. 29. 20:53
 6/43 anonim ***** válasza:
81%
Szerezzél be magadnak is egy gépet. Már is versenyezhettek, ki bírja tovább gép előtt. Így változik az idő. Nekünk még 26 évesen, azon járt az eszünk, hogy ma is meg lesz-é az 5-6 szex a párunkkal.
2017. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Keressetek olyan elfoglaltságot, hobbit amit mindketten élveztek, ami leköti. Ha nincs motivációja, továbbra is a virtuális valóságba fog menekülni.
2017. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Kedves Hölgyem! Kérem ugorjon át hozzám, bizonyára találunk megoldást a problémájára. A címem privátban elküldtem.
2017. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Virtuális valóság :D na igen van vr szemüvege is :D :( a gepezesen kívül meg még az autók érdeklik
2017. jan. 29. 21:01
 10/43 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy miért olyan fontos egész nap azt a vackot nyomni. Most kicsit eltérve a kérdésedtől, más ismerőseimnél is ez van. Gyerekkori legjobb barátomhoz ha átmegyek, akkor picit beszélgetünk, és már ülünk le a gép elé és mutogatja nekem, az értelmetlen, idétlen videóit. Munkatársamhoz is amikor átmentem segíteni abba hogy kifessük az egyik szobáját, akkor is amikor leálltunk picit pihenni már vette elő a laptopot és megnézett interneten pár dolgot, vagy egy játéknál lenyomott egy kört. Az ő asszonya ezen már csak legyint. Meg persze tesóm is egész nap csak nyomja, hol ezt nézi, hol azt nézi. Ha épp nem ott ül akkor a telefonján csinálja ugyan ezt.


Egyszerűen mondd meg a párodnak hogy ez téged zavar, főleg hogy mindketten ráértek akkor csináljatok közösen valamit. Oké hogy neki ez kikapcsolódás, kell is picit engedni neki, de éreztesd vele hogy te igényled azt hogy foglalkozzon veled, és mondd meg kerek perec hogy ott fogod hagyni, ha nem változtat. Sok esetben keményen kell fellépni ez ellen.

2017. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!