Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi. Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A következő a sztori: A barátnőm folyamatosan más pasikkal járkál, elvileg a barátai, mennek ide-oda, buli, koncert, közös képek ölelgetik, rajta vannak. Értem ez alatt h vállára teszik a fejét stb. Ez normális? Oké barát elhiszem, mert n hazudik, de nekem sok.

Közbe meg én lány ismerősömmel sehova nem mehetek mert ő féltékeny, vagyis ma közölte hogy "Nem bírja a féltékenykedést, de ha én megyek féltékeny, nem érdekli mert ő ilyen típus."

Ezt hogy reagálnátok le? Mi a megoldás?

Köszönöm a válaszaitokat előre is!



2017. jan. 30. 02:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy reagálnám le ösztönből, hogy befeszülnék, és kiakadnék mint az állat. Nem vagyok alkalmas ilyen lányokkal való párkapcsolatra, mert képes vagyok annyira kiakadni az ilyen viselkedésen (amikor nem ugyanazok a szabályok vonatkoznak egy kapcsolatban a két emberre), hogy vagy annyira elrage-elek, hogy megérti, hogy ez nem így megy, vagy addig makacskodok, amíg kikövetelem, hogy vagy én is mehetek a barátnőimmel vagy ő sem a barátkáival, vagy szakítunk. Iszonyatosan ki tudok akadni az ilyenen, már ahogy most olvastam ezt, már attól. Esélytelen, hogy egy vérmes veszekedés (amiben én amúgy nem kiabálok, csak folyamatosan bombázom az érveimmel, ami a barátaim szerint elképesztően idegesítő, és hiszek nekik) nélkül nem hagyom ott.

Ha ilyenem van, és neki kezdek, akkor egy 20-30 perc folyamatos pofázás után, már én is idegesítem saját magamat, de nem vagyok hajlandó abba hagyni, mert amíg az összes gondolatom, összes mondatának összes szava ki nem jött belőlem, addig én nem állok le. Valószínűleg nem viselné el a hölgy és vége volna. De én meg azt nem viselném el, ha így kezelnének. Szomorú az élet. Van, aminek terén nem volnék képes kompromisszumra.

2017. jan. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj te is lányokkal, nem baj, ha kiakad, csináld, es egy idő után rádöbben, hogy nem fair, amit veled tesz es remélhetőleg abbahagyja.
2017. jan. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen volt a kapcsolatom. Volt hogy meg beszeltük hogy egyutt megyunk valahova , őssze vesztunk kicsit és az arcomba vágta hogy inkább másik fiu val megy. De én nem mehetek/beszélhetek lányokkal. Csak az ideg eszik es teged is , el kell engedni.
2017. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!