Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet én dramatizálom túl, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet én dramatizálom túl, de lehet nem?

Figyelt kérdés

Adott a barátnőm,az exe jelenleg bőrtönbe van.Amikor bekerűlt felvette vele a kapcsolatot,sajnálta elvileg.Beszéltek levelen keresztűl.Most hogy hamarosan majd szabadulni fog,a párom mondta hogy lehet az exe be akar kavarni nálunk...lehet hogy levelet fog mutattni amit nem is ő írt,hanem bent leutánoztatja az írását,de majd én eldöntöm kinek hiszek,ő senkinek nem magyarázkodik...szerintetek lehetséges hogy tényleg írt olyat?


Ő azt állítja hogy nem...de akkor hogy jön ide a írásutánzás ?


Lehet túp komplikálom...



2017. jan. 31. 10:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha felvette vele a kapcsolatot levélben, valószínű hogy folytatta is. Én elolvasnám azt a levelet...

Biztosan a párod írta csak olyasmikkel van tele amiről Te nem kéne tudjál.

Óvatos legyél.

31/N

2017. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm válaszod.


5 éve leszünk együtt párommal,már a jegyesem.Egyszerűen nem tudom mit tegyek.Azt mondta ha kijön lehet be akar kavarni,és olyan leveleket mutattna,amit nem is ő írt,csak bent leutánozzák az írását.


Szerinted ez létezhet?

2017. jan. 31. 10:34
 3/20 anonim ***** válasza:

hát a börtönbe nem hiszem h bejárt hozzá szexelgetni, szóval bármiket is írt (ha ő írt) annak gondolom vége, mivel veled jár jegyben, ergó elvileg csak téged szeret.

Én a helyedben elhajtanám az arcot..biztos nem foglalkoznék azzal h olvasgatom amit az orrom alá rak.

De ugyanakkor a csajom is számonkérném ,hogy mi ez a hangnem h ő nem magyarázkodik senkinek?

Gyere ülj ide, válaszolj a kérdéseimre, ŐSZINTÉN!

Ha vonakodik, vagy kiszúrod hogy hazudik neked, mond h kell egy kis idő míg ezen gondolkozol addig legyen mosolyszünet.

2017. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!


Ez a bizalom téma nálam mindig ingatag volt,mert féltékeny tipus vagyok.De ezt az egészet tegnap beszéltük,és egyszerüen idegesít a téma...


Furcsálom ezt az egészet,nem tudom akkor miér vette fel vele a kapcsolatot,miért pont most mond a párom ilyeneket,szabadulás elött?


Lehet tényleg írt olyat?

2017. jan. 31. 10:44
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon érdekes... nekem úgy tűnik, hogy olyan dolgokat írt, amiket nem kéne megtudnod, és ezzel az átlátszó dumával védekezik már előre.

Ha nem lenne félnivalója (nem írt volna semmi rosszat), szerintem eszébe se jutott volna csak így a semmiből benyögni neked egy ilyet.

Kamus csajnak tűnik.

2017. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Költőnő? ***** válasza:
Leutánoztatja az írását? Persze, a böriben általában képzett tudósok ülnek.
2017. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

De ezaz ezt nem értem...5 éve vagyunk együtt.


Akkor csak van valami?

2017. jan. 31. 14:01
 8/20 anonim ***** válasza:
Atya ég de gáz... Ne legyél már ilyen lúzer öcsém.... Ha a kapcsolatomba be akar kavarni valaki azzal nem levelezgetek... Vagy barátok voltak és a végén közölte hogy vissza akarja szerezni... jaj hagyjál már...
2017. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Könnyü beszélni..akkor mit tennétek a helyembe?
2017. jan. 31. 19:28
 10/20 A kérdező kommentje:
Nincs több válasz?:(
2017. febr. 1. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!