Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 feletti, érettebb Férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti, érettebb Férfiak! Ti mennyiben óhajtotok/ óhajtanátok beleszólni, a születendő gyermeketek nevébe? Van olyan név, amiért harcba szállnátok a párotokkal? Akár pozitív akár negatív értelemben.

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Igen, nekem a kedvenc nevem a Behány Leokádia.
2017. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok 25 felett, de komolysággal jól állok szerintem:

ha a barátnőm terhes lenne, akkor szerintem alap, hogy együtt választunk nevet.

Nem is értem teljesen, az, hogy ő hordja ki, szüli meg és szoptatja, az feljogosítja, hogy a névválasztásból kizárjon? Még középiskolában adott elő egyik lány osztálytársam hasonlót, ilyen szavakkal "amíg nem a pasi hízik meg, meg nem ő vajúdik hosszú órákat, addig a nevébe ne szóljon bele, mert én választok" Tényleg így működik? hecqat

2017. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Normális esetben szerintem senkinek se jut eszébe, hogy ezen harcolni kell. Nyilván megbeszélnénk, hogy kinek mi tetszik, esetleg valamelyik családtagja nevét szeretné valamelyikünk (én pl. az édesapámét szeretném, aki sajnos meghalt, persze ha fiú lenne a gyerek, de nyilván nem önhatalmúlag döntenék a kérdésben), meg lehet valakinek több keresztneve is, és így nincs gond, hogy nem lehet megegyezni.
2017. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1)de gyönyörű'nevek :S


Szerintem is fele-fele,azaz meg kel beszélni ezt is.

2017. jan. 31. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Megbeszéltük abszolút, mindkettőnk részéről ez volt az első hogy meg kell ezt beszélni, nem egyedül döntünk ebben, meghallgattuk egymást, az ízlésünk hasonló hála, nem volt gond hogy kinek mi. Tudtuk hogy nem szülők után fogjuk elnevezni őket, nem is lesz ilyen direkt magyar vagy régi. Ha esetleg megtetszik még valami akkor megegyeztünk hogy második név lesz, mert amúgy is viszonylag rövid a vezetéknév.
2017. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen bele szeretnék szólni a névválasztásba, a feleségemmel közösen szeretném kiválasztani a nevet, ami mindkettőnknek tetszik. Vannak kedvenc neveim, de nem "harcolnék" értük, képes vagyok kompromisszumot kötni.
2017. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiú akkor az én nevem.Ha lány akkor ő dönt...
2017. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly augusztusban született a lányunk, akit közös akarattal neveztünk el egy nagyszerű, közös lány ismerősünkrol. Nálunk ilyen önző elnevezés szóba sem kerülhetne.

Tudjuk már kb a következő 4-5 gyerek nevét is.... :)

2017. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tooHandsome ***** válasza:
0%
A kis Oráliámnak senki sem veheti majd el a lehetőségét, hogy ilyen csodálatos névvel élhessen :) :D
2017. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Ne legyen abszurd név. Amúgy teljesen nem érdekel.
2017. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!