Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti párotok se szól hozzátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti párotok se szól hozzátok?

Figyelt kérdés

Kb mintha egyedül élnék olyan. Múltkor együtt reggeliztünk. Ment a tv és azt bámulta. Mire én megreggeliztem ő addig készítette az övét. Se jó étvágyat se semmi. Annyit mondott jé te már befejezted? Ebédelünk és nyakát kitekerve a tvt bámulja. Jó étvágyat kíván. Ennyi. Egy ideje se tv se rádió nem megy. Nem kérdez nem beszél hozzàm semmit. Ha mondok valamit látom rajta totál nem érdekli és fél perc után elfelejti. Szóltam már neki ez így nem jó tiszta depi vagyok miért ilyen?

Azt mondta ő ilyen. Amúgy se nagyon kérdez se beszél.


2017. febr. 1. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mit csináltok? Vagy nem is értem?:D
2017. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem dolgozik sokat?

Nincs sok problémája amit magába folyt?

2017. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Legnyugisabb ember a világon. Nincsenek problémái.
2017. febr. 1. 14:03
 4/17 A kérdező kommentje:
Múltkor itt voltak a barátai. Kicsit magukra hagytam őket. A párom sose szólt semmit csak hümmögött egész végig.
2017. febr. 1. 14:04
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Ha ismered, hogy ő ilyen, szótlan és csendes, akkor miért költöztél vele össze és miért csodálkozol ezen, éppen most?


Nem bántásból kérdezem, csak ez nekem nem világos...

2017. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mi mindig beszélgetünk.

Lehet, hogy ha tényleg másokkal is így viselkedik, akkor egyszerűen csak megszokott téged (a jó értelemben) és már nem érzi kínosnak a csendet

2017. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

és te egy ilyen emberrel vagy együtt?

wao...tényleg olyan mintha egyedül lennél.

állj oda és mond ha hazacuccol..ha arra is csak annyi lesz a válasz h hmmm ok. akkor még egy könnycsepp is kár érte..:D

Am tényleg beszélj vele, h neked ez így nemjó,kommunikáljatok többet, stb stb rosszulérzed magad bla bla.

Ha csak azt hajtogatja h ő ilyen és nem tud (nem akar) változni tényleg ideje elgondolkodnod, h valóban egy ilyen férfi kell neked....

2017. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért költöztem össze vele mert nem ilyen volt.

Hát azért nekem kicsit sok ez a csend. Meg hogy semmi nem érdekli. Mindent elfelejt.

2017. febr. 1. 14:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor itt már valami gyanus.
2017. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De.
2017. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!