Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavarna, idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna, idegesítene egy idő után?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök néhány óránként rátok írna és hisztizne azért mert ti nem keresitek őt amikor nem vagytok együtt.

2017. febr. 1. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül.
2017. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A masodik ilyen hisztiig lenne az illeto parkapcsolatban velem.
2017. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hát eléggé
2017. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nektek nem hiányozna a barátnőtök, hogy keressétek?
2017. febr. 1. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Allandoan nem. Nem is lehet elvarni a masiktol.
2017. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attol, hogy hianyzik valaki, meg mindkettonknek van elete, munkaja, teendoi (leven felnott emberek vagyunk), igy nem allunk meg naponta tobbszor tutujgatni egymast. Szabadidonkben beszelgetunk, de akkor valoban beszelgetunk, "eszmet cserelunk" hosszasan. Annak csoppet tobb ertelmet latom, mint annak, hogy "Szia szivem, hianyzol! Mi ujsag? - Szia. Te is nekem. Nem sok.".
2017. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokakat zavarna. Sokakat meg nem.


Alapvetően nekem is igényem van az állandó kontaktusra kettőnk között, akkor is, ha nem vagyunk éppen egy légtérben. Még az olyan semmitmondó kis apróságok szintjén is, amit az előző írt. Persze, megértem, ha éppen dolga van, vagy valami, de minthogy számítógép előtt ül egész nap, egy facebook üzenet igazán belefér pár óránként.


Volt exem, aki nem osztotta ezt az igényem. Nem azt mondom, hogy nem lehet megszokni, meg válóok, de azért eleinte igenis voltak belőle vitáink. Nekem ez a törődés és szeretet egyik kifejezési formája, az exem szemében meg tapadás volt. Ebben is azt az embert kell megtalálni, aki hasonlít hozzád. Nekem sikerült- az említett exemtől léptem le olyan mellé, aki kérés nélkül is napi szinten ugyanúgy igényelte a kis semmitmondó kontaktot, mint én, és ez olyan üdítő változás volt, pedig addigra már azt hittem, beleszoktam az alap helyzetbe. Ebből a szempontból kb úgy éreztem magam az exem után az új párommal (most már férjem), mint amikor egész nap viszket a talpad, és végre otthon leveszed a cipőd és megvakarod.


Én sem mondom azt, hogy amikor külön vagyunk, akkor folyamatosan beszéljünk, tojjunk magasról a barátokra, a munkára, bármire, amivel egyébként foglalkozni kellene, csak mert a párunkkal beszélünk. De pár óránként egy kis helyzetjelentés, egy kis szivecske jel, akármi, ami csak jelzi azt, hogy eszembe jutott a másik, nincs elfelejtve, nekem nagyon sokat jelent. A férjemnek is, aki hozzám hasonlóan érez, hiányolja, ha nincs.


De láthatod, hogy sokan vannak, akik ezt a magánéletük, a privát szférájuk megsértésének tekintik. Nincs baj ezzel sem, csak velük pl nem illenél össze, vagy ha nem rólad van szó, akkor én biztosan nem. Olyat kell keresni, aki ebben is hozzád hasonlít, sok felesleges konfliktust és hanyagolás/megfojtás-érzést kerülhettek el ezzel.

2017. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez még Nekem is sok lenne, pedig nő vagyok.
2017. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az első 2-3 nap után sok, ha hisztizik is, akkor főleg. Van munkám, barátaim, hobbim, olyan szintű üzenetváltásokra mint amit #6 is írt, nincs fogékonyságom, inkább este egy órában beszéljük meg, hogy mi volt a másikkal.
2017. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Hát én furán néznék, és nem érteném, hogy mi van...


Nem tudnám, hogy erre mégis mit reagáljak, és nem igazán válaszolnék.


Ha emiatt hisztizne, akkor is furán néznék, aztán mikor már idegesít a hiszti, akkor elgondolkoznék, hogy ez most komoly-e, hogy olyan lánnyal járok, aki képest ezt művelni???


Aztán ha nem javul, akkor olyan érzéketlen elhidegült cinikus szakítást hajtanék végre, hogy még nézni is jó lenne. Ha már lemondok egy kapcsolatról, akkor nagyon rezignált tudok lenni.

2017. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!