Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé sok "rajongója" van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé sok "rajongója" van a barátnőmnek, titeket nem zavarna?

Figyelt kérdés
röviden tömören: én 22/f bnőm 20/l 8 hónapja vagyunk együtt. Eléggé sok fiú barátja van sokkal beszélget is, (nem nézzük egymás messenger üzeneteit, csak 1x-2x megmutatja) kiöntik a csávók a lelküket, bajaikat a barátnőmnek, érdeklődnek felőle stb... (pl.: a csávónak milyen szar a kapcsolata, tovább akar lépni) Lehet ez a féltékenység szól belőlem de qrvára zavar ez férfi ként. Én hátsó szándékkal írnék ilyet más lányoknak (NEM ÍROK ILYET, nem is beszélek más lányokkal) tudom, ha valaki menni akar akkor menni is fog, felesleges őrlődni, féltékenykedni. A kérdésem: Titeket zavarna ha 5-6 csávóval tartaná a kapcsolatot, beszélgetnének hétköznapi dolgokról?
2017. jan. 22. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem feltétlen. Nekem lányként szinte csak fiú barátaim voltak /vannak. Soha nem jutott eszembe megcsalni az exem vagy,hogy bármelyik jobb lenne nála. Ha bízol a barátnõdben nem lesz baj.
2017. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
78%

Igen, zavarna.

Nemrég kikezdett velem egy 21 éves nagyon fullos kiscsaj. Ő pont ilyen. Megállás nélkül facebook, kitesz egy képet, pár órán bellül 200 like. Tele pasikkal... mindenki csorgatja a nyálát, ő meg élvezi. Ez az életcél? Majd kinövi, de addig sem én idegeskedek miatta.

2017. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
En is inkabb fiukkal baratkozom. A baratomat nem zavarja, mert nincsen semmifele kisebbsegi komplexusa. Nyilvan ha massal akarnek lenni, sok minden nem akadalyozna meg, hogy kitegyem ot a lakasbol es idehozzak valaki mast, de nincsenek ilyen terveim.
2017. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nagy facebookos, 2 hetente rak ki egy képet kb. de azt minimum 200-an lájkolják. Amit elmesélt/bevallott hogy 8 hónap alatt 3x próbáltak udvarolni neki, gyorsan leterelte őket.
2017. jan. 22. 18:31
 5/10 anonim válasza:
91%
Nekem is volt mar ilyen baratnöm es szetb*szott az ideg engem is. Teljesen megertelek, en is nagyon feltekeny vagyok/voltam, de ha szereted a baratnödet es nem akarod elvesziteni, akkor rövideg megemlited neki, hogy feltekeny vagy es neked ez nem esik jol, de ne nagyon feszegesd a temat, mert akkor kitalal olyan hülyesegeket, hogy "ö szabad ember", "nem bizol meg benne" stb... Ha szereted el kell viselned sajnos.
2017. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem ő az első barátnőm, neki volt 5 kapcsolata, és a te szavaiddal napi szinten szét*asz az ideg ez miatt. Amikor elmondja hogy beszél x-y csávóval én csak mosolygok, de látja rajtam hogy a hatalmas féltékenységem próbálom legyőzni. Ő megpuszil, és mondja nincs semmi ok az aggodalomra, mert engem szeret, velem van.
2017. jan. 22. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján fel tudja mérni kik flörtöltek vele és azt el is mondta,gondolom azokkal nem beszélget.

De ha csak simán haverilag beszél néhány fiúval(Akiket a kapcsolatotok előtt is ismert) abban nem látok sok rosszat.t

De nyilván ha zavar beszélj vele erről.

2017. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En is ilyen voltam de en a baratom kedveert leepitettem oket es igy a rajongotabor is elmult. Ezt masert amugy nem tudtam megtenni csak a mostaniert. A tobbi pasi mellett mindig kellett a "rajongotabor" de a jelenlegi megadja nekem azt a z onbizalmat es komolysagot amikor ugy erzem nincs mar erre szuksegem.

Most ne keverjuk ossze a "rajongotabor" es a valos barat fogalmat. Neked kell latnod melyikrol van a baratnod eseteben szo...

2017. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen, felméri, nem beszél vele. De addig jár a korsó a kútra... és ha egyszer valaki "célba ér"?
2017. jan. 22. 18:56
 10/10 BlackSword ***** válasza:
Célba is csak annál lehet érni aki hagyja...
2017. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!