Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a problémával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
Évekig az éjszakában dolgoztam,nem kell bemutatni ezt az életet,se azt mit csináltam,ezzel együtt járt az alkohol.Mind kikapcsolódás,mind pénzszerzés formájában.Kiszálltam régóta,van párkapcsolatom,de a hátulütője megmaradt,mármint az alkohol.Próbálom titkolni,gyorsan megiszok pár italt mielőtt a barátom hazaér,gyors fogmosás,nem látja meg rajtam,bírom amúgy is.Aztán vannak esetek mikor túllövök a célon,nem bírom betartani a határt,teljesen kifordulok magamból,agresszív leszek,de ezek már nem a régi dolgok miatt vannak,egyszerűen csak valami felgyülemlett feszültséget kell kiadnom magamból,bár ennek a viselkedésnek biztos köze van a múlthoz.Egyet nem tudok : nincsenek lelki problémáim,legalábbis úgy érzem,hogyan tudnám letenni a piát,úgy hogy erről más ne szerezzen tudomást ? Értem ez alatt,hogy ne hiányozzak a munkahelyemről,barátomnak se akarok erről beszélni,nem szeretem ha más tud a gondjaimról,egyedül szeretném megoldani.Sokszor elhatároztam már magam,de nem ért semmit,nem akarom tönkre tenni magam.
2017. febr. 1. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvonó. Nem csak olyan elvonó van ám, ahova be kell vonulni és x ideig ott lenni egész napokat.


Bár én a helyedben elgondolkodnék, hogy mennyire jó ténylegesen a párkapcsolatom, ha ezt az igenis nagy problémát nem merem bevallani a páromnak, és a segítségét, támogatását kérni!


Vagy ha valahogy igenis erőt veszel magadon.


Ez a két opciód van.

2017. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátom iszik egy sört már ezer méterről kiszagolom, hogy a fenébe tudná mégis egy alkoholista leplezni magát a párja előtt? Elhiszem, hogy te azt gondolod nem lehet érezni, de ha valaki odafigyelne rád, egy szaros fogmosás nem leplezné a pia szagát. Gondolom a barátod magas ívben szarik rád. Egyébként tök egyszerű, vagy segítséget kérsz, vállalva a következményeket, ahogy egy felnőtt ember teszi, vagy lecsúszott zavarodott undorító alkoholista leszel, ami férfiban is gáz de nőként szerintem még inkább. A te döntésed.
2017. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, nem tudsz egyedül megbirkozni a gondjaiddal.

Nem vagy Supergirl hölgyem.:)

Nem szégyen, a segítségkeres.

Emberből vagy, bármilyen hihetetlen is.

2017. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos segít. Létezik gyógyszer, ami mellett undorodsz a piátol. Ot titoktartás kötelezi.
2017. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A rokonom vmi biorezonancias leszoktatokozpontban volt a cigi miatt. Azota nem dohanyzik. 50 evig lancdohanyos volt. Nem hitt benne o se. Kb 7000 huf volt.

N

2017. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!