Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már komolyan azt hiszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már komolyan azt hiszem, hogy nem szeret! Női túlgondolás vagy jogos? Fonto$ lenne, kérlek) :

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy három éve vagyunk együtt, minden tökéletes volt, imádott engem. Most úgy tünik én vagyok túl oda érte és mintha ő 'elhitte' volna magát.


Most kb egy évig hétvégente tudunk találkoznni csak, mivel nappali egyetemes vagyok(jövőtől távos leszek) ő pedig sofőr és jó esetben szerda estére hazaér reggelig, illetve péntek délutántól hétfő délelőttig van még itthon.

Sokszor megesett, hogy ha szerdára hazaért eljött hozzám,együtt aludtunk, reggel ment tovább. Meg az is ,hogy csak szombat délutánra ért haza, vasárnap este ment is, szóval volt h alig egy napunk volt.

Múlthéten szintén úgy volt, hogy pénteken későn ért haza, de én azért megvártam és megvettettem az ágyunkat, persze arra hivatkozva hogy reggel még elkell intéznie valamit csak délben jött. Eléggé rosszul esett, mert máskor mindig eljött csak azért is hogy együtt aludjunk és másnap együtt mentünk a dolgára. Ezt valahogy megértettem és megnyugtatott hogy csak szimplán fáradt volt és késő, nem akarta anyukám se felkölteni.


Ez oké, megbeszéltük. Most nagy véletlen úgy esett, hogy itthon vagyok és ő is 12 körül ér haza. Kérdeztem, hogy készitsek-e valami vacsorát mire jön, erre ő közli hogy 'hát nem hiszem hogy megyek pici, mert reggel indulnom kell'.

Engem aggaszt ez a dolog és teljesen úgy jön le, hogy cseppet nem hiányzok neki. Máskor számitott ez az egy + éj is amit együtt tölthetünk, most el sem jön, úgy, hogy már szinte karácsony óta nem volt egy nyugis teljes hétvégénk. Borzasztóan rosszul esik, és ha megint felhozom neki, azzal jön, hogy miért várom er, h ilyen későn ide állitson és hogy ő fáradt, meg úgyis már szerda van. Megjegyzem én most szombat estére esek haza vizsga miatt...

Már komolyan szégyellem ezt szóvá tenni és azon is elgondolkodtam hogy jogosan érzem ilyen rosszul magam? Emiatt is tettem fel a kérdést, ti hogyan éreznétek magatok a helyemben?

Az is megfordult a fejemben hogy szombaton haza se fogok jönni, inkább ott maradok és tanulok, igy is a hétvégéken nem tanultam miatta, h vele lehessek.

Egyébként 5 km-es távról beszélek köztünk ilyenkor.

21l 25f


2017. febr. 1. 21:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Amíg nincs időtök párkapcsolatra, ne erőltessétek!
2017. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyébként mindig nagyon kedvesen és hizelgően beszél velem, olyankor fel sem tünik, hogy valami lenne nála, mindig az ilyen tett, illetve meg nem tett dolgokból érzem a változást, szóval nem értem az egészet. Ha olyan szerelmesen beszél és babusgat ha együtt vagyunk létezik hogy nem hiányzok neki? Komolyan nem tudom mit tegyek már, nem akarok folyton ezen problémázni és láthatóan zavarja ha felhozom és 'bajom' van viszont akkor mit csináljak?
2017. febr. 1. 21:46
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

"Röviden annyi, hogy..."



Jézus Istenem!!! Mi lett volna, ha úgy kezded, hogy szeretnéd hosszasan kifejteni... Ez a 40 oldal a rövid?

2017. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem erőltetünk semmit, nem volt ez mindig igy. Egy sajnálatos helyzet miatt igy kell lennie most, miért dobtuk volna el emiatt az egész addig felépitett dolgot?
2017. febr. 1. 21:47
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Én csak magamból indulok ki: ha nekem fontos egy nő, akkor pár órára is találkoznék vele. Szóval szerintem nem vagy olyan fontos neki...
2017. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem tudtam rövidebben vázolni sem az érzéseim, sem a helyzetem. Nem kritikusokra vagyok kiváncsi, hanem egy tapasztaltabb ember véleményére, amivel talán tisztábban látnám a helyzetet és tudnám mi a helyes, mert nem voltam még igy...kérlek aki nem tud a kérdésre válaszolni inkább ne irjon, nekem ez fontos.
2017. febr. 1. 21:49
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Mit építettetek föl? Nincs közös otthonotok, nincs gyereketek. Hirtelen úgy alakult, hogy sofőr lett? Miért vállalt olyan munkát, hogy lényegében csak hétvégén van otthon?
2017. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mert nem volt más lehetőség, szeretjük egymást és ideiglenesen kibirnánk.És azok akik távkapcsolatban vannak?... Viszont ha már igy alakult, kevés találka, akkor még jobban kellene vágyjon a jelenlétemre- szerintem. :(
2017. febr. 1. 21:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
3 év után lecsengett a szerelem. Ez természetes, kémiai jelenség. Innentől más szabályok irányítanak. Az egyes embereknek más a szükséglete, vagy ahogy egyesek mondják, szeretetnyelve. Neked fontos, az együtt töltött idő, neki - ezek szerint - kevésbé. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy ő kevésbé szeret. Ha valakivel hosszútávú kapcsolatot akarsz, fontos, hogy azonos nyelvet beszéljetek.
2017. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjfélre ér haza és reggel indul, akkor jól teszi, ha pihen és nem hozzád rohangál kora hajnalban. A sofőrködés veszélyes szakma. És még éjjel is gondolom beszélgetni akarsz, egyebek. Szerencsétlennek ne kelljen már alig aludva volán mögé ülni. Istenem!
2017. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!