Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már akinek a párjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már akinek a párjával Disney meséket kellett nézni? (férfiak)

Figyelt kérdés
És nem a tizenéveseket kérdezem.
2016. okt. 30. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellett, ő is szerette.
2016. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

nem volt kötelező, saját maga döntött úgy, hogy megnézi velem, tehát önszántából tette és több mesét is néztünk, és nagyon tetszett a páromnak


ő 32F, én 26N


miért tetted fel a kérdést?

2016. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Ilyenkor jó, ha vannak már gyerekek, mert rá lehet fogni, hogy csak miattuk szeded le. ;)
2016. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem volt, remélem nem is lesz ilyen.
2016. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Rendszeresen nézünk meséket. Néztünk mindig is.50+

Inkább két mese, mint egy horror.

2016. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Nekem kellett :DD De azért, mert exem 3 éves kisöccse azokat nézte, mi meg ott döglöttünk az ágyban és mi is azt néztük XD (közbe meg a melleit fogdostam a takaró alatt of course)
2016. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
szívesen nézem mindig csajokkal és közben meg is ba szom őket.
2016. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

nekem harry pottert kellett.

az első kettőt még moziban láttam és akkor döntöttem el,hogy több részt meg nem nézek.

aztán új kapcs,új rész a 3. nézzük már meg,mondtam nem.

jó akkor megszerzi dvd és otthon nézzük meg,nah jó.

és nagyon tetszett a 3. teljes új rendezés,utána együtt néztük moziban a többit.

2016. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Volt, de nem kellett.


Megnéztem vele, mert szerette őket, de nem volt kényszer, ő is nézett velem NFLt 😀


(Nagyon nem tinik voltunk)

2016. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
26 vagyok, párom 28, és múlthéten nézettem meg vele az Oroszlánkirályt, mert még sosem látta. "Kiborultam", h mégis milyen gyerekkorod volt neked, Oroszlánkirály, könyörgöm alapmű! xD Szóval romantikus délutáni mozizás keretében megnéztük, és nem érezte kényszernek. :)
2016. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!