Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tudnék csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudnék csinálni ha megtaláltam a párom üzenetei között olyan beszélgetéseket amelyek elég erősen arra utalnak hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Az egyik eset egy sztriptíz bárban történt és azt is tudom melyikben. Ha nem vallja be amit erősen feltételezek nagyon elvetemült ha elmennék oda személyesen? Az a helyzet hogy belekutakodtam az üzeneteibe , tudom nem szép dolog de rossz érzésem volt miután a legenybucsurol visszatérve rákérdeztem minden támadás nélkül miért van egy lány neve a poloja elején amikor akkor viselt...gondoltam hogy valami hulye feladata volt stb de ő felidegesítette magat aztán veszekedesbe torkollott és ez kicsit gyanús volt így volt okom utána nézni a dolgokat ...nos mikor beléptem talaltam is egy üzenetet amit a barátaival osztott meg hogy milyen jó volt akit a csak csinált persze nekem kimagyarazta hogy nem igaz csak a haverok előtt vágott fel ezzel és én hulye mivel szeretem elgondolkoztam hogy mivan ha tényleg csak hülyeség az egész de azért vannak fenntartásaim és után járnék a dolgoknak.nagyon elvetemült az ötlet hogy elmenjek a helyre?
2017. febr. 2. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez a pasi több sebből vérzik. Ne alázd meg magad annyira, hogy elmész kémkedni, vagy kiverni a balhét. Egyszerűen nem lehet benne bízni
2017. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

Azt ugye tudjátok, hogy más üzeneteit elolvasni nem "nem szép dolog", hanem bűncselekmény, ugye?

Távol álljon tőlem, hogy relativizálni akarjam a megcsalást, de ha valaki beleolvasna az üzeneteimbe, feljelenteném.

2017. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magától adta meg a jelszavát és azt mondta meg korábban hogy beléphetnek mert nincs titkolni valója
2017. febr. 2. 13:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem belhezni mennek oda hanem normálisan megkérném esetleg pénzt is ajánlanek neki és azt is megértenem ha azt mondja hogy nem csak attól felek hogy ezt nem tudom mennyire vennék sértésnek mert végülis nekik ez a munkahelyük ...
2017. febr. 2. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sztriptízbár, akkor lehet, hogy csak annyi történt, hogy riszálta magát neki a csaj meg ilyesmi. Bár én ebben nem lennék olyan biztos. Másrészt nem járnék olyan pasival, aki ilyen helyere jár szórakozni, mert szerintem gáz egy kicsit.
2017. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolgot tudnál csinálni, de felesleges lenne.

Azt írod a kérdésben, hogy olyan beszélgetésEKET találtál, amik megcsalásra utalnak. Aztán azt írod, hogy találtál EGY üzenetet.

A haverok előtt, persze, hogy felvágott. Bár azt sem igazán értem, hogy pontosan mi volt az üzenetben. Milyen jó volt akit a csak csinált? Ennek mi az értelme?

Ha elmész a bárba, 2 eset lehet. Egyrészt, vagy találsz valakit, aki palira vesz és azt mondja, amit hallani akarsz, jó pénzért. Másrészt, elküldenek, mert egy privát hely és ezzel megüthetik a bokájuk.


Szimplán szakítsatok, mert ha már házasság előtt ilyen házisárkányként viselkedsz, akkor megfogja unni szegény srác és kifog dobni.


#1: Elmondanád, hány sebből vérzik? Elmondanád, hogy mivel megbízhatóbb az a nő, aki a másik üzeneteit olvassa?

2017. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!