Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő férjhez megy/párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő férjhez megy/párja lesz, tényleg a férfi pénztárcájához kell alkalmazkodnia?

Figyelt kérdés

A nő jómódban nőtt fel, felnőttként jól keres. Megszokta a külföldet, sosem nyaralt még a Balatonon. A férfi szegény családban nőtt fel, átlagos keresettel. A férfi próbálja hozni a nő anyagi szintjét, de nem megy. Ha mégis összejön neki egy drágább út, kisebbségi érzése lesz a reptéren, ahol a nő simán kiigazodik, hogyan kell jegyet foglalni, mit kell csinálni a reptéren, neki viszont idegen ez az egész. A férfi cserébe túrázni viszi a nőt, arra számítva, hogy ő majd nyavalyogni és félni fog egy bogártól vagy egy gilisztától, de sajnálatára a nő ott is magabiztos és még élvezi is.

A nő nem anyagias, nem a pasi pénztárcáját nézi, de unja, hogy le kellett mondania az addigi életéről. Egyedül/barátokkal/szülőkkel nem mehet, mert a férfi féltékeny lesz/megbántódik, nem fizethet étteremben, se nyaralást, hanem ül a pénzén. Szinte ott tart, hogy el se meri mondani a férfinek mennyit keres, nehogy "megbántsa".

Ilyenkor mi a megoldás egy házasságban? Külön kassza? Eltitkolt fizetés? Közös kassza házasság után?


ez nem az én történetem, csak általánosságban írtam. Részben saját élmények, részben amit itt olvasgattam.


2017. febr. 2. 14:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Haha. En kisminkeltem magam turazashoz. A setaban az nem igazan akadalyozott :DDD Amugy meg gaz. En eleve el se mennek szinhazba ha valamelyikunknek nincs megfelelo oltozeke, nem meg ott kritizalnam a kioltozott embereket. A sportos sztorival nem tudom mi baja volt. Akarmiben lehet sportolni ami alkalmas ra, nem kell rogton Nike szettet vasarolni pulzusmero karpereccel meg minden egyebbel. Egy rakas embert latok mindig valami sima noname melegitoben meg felsoben futni, nem szoktam arra gondolni, hogy milyem gaz mar.
2017. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!