Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg van olyan férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan férfi, akivel nem lehet szakítani?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélte, hogy nem tud szakítani a pasijával, mert először jönaz érzelmi rész, hogy ő szereti meg minden, majd fenyegetőzik, közös ismerősöknek elmondja őt minden rossznak, majd megint csak hízeleg, kedveskedik, mindent megtesz, hogy rendbe hozza a dolgokat, olyan mint egy pioca, nem lehet levakarni, és még a barátnőm érzi rossz embernek magát, mert szakítani akart.
2017. febr. 1. 19:21
 1/5 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Nincs olyan ember akivel ne lehetne, csak a barátnőd egy gyenge, befolyásolható jellem. Olyan nincs, hogy nem lehet, nem is akar igazából, inkább vergődik.
2017. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akikkel nehezebb szakítani, mint az "átlaggal". De velük se lehetetlen, csak elhatározás kérdése. Igazából az ilyen emberekkel össze se kell jönni, de ha már megvan a baj, akkor minél tovább húzza valaki a szakítást, annál nehezebb lesz.
2017. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs.

A barátnőd nem is akar annyira szakítani.

Egyszer mondana el valaki minden rossznak :) Barátnőd mazochista?

2017. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem se volt egyszerű, kb. végigmentem mindenen, "öngyilkos leszek", "nem tudok nélküled élni", sírások, kiborulások, a szakításból kifolyólag lánykérés (mert persze attól máris jobb lesz minden, nem?), végül le kellett tiltanom az összes barátját, a családját, aztán nagy nehezen békén hagyott, ennek 1 hónapja, de még így sem akarok semmit elkiabálni.


Olyan nincs, hogy egyáltalán nem lehet szakítani, olyan van, hogy valaki érzelmileg zsarol és nagyon nehéz, de olyan nincs, hogy nem lehet.

24N

2017. febr. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt könnyű a szakítás, de elhatározás kérdése. Az exem rámjárt, eleinte kedveskedett, hogy de mennyire szeret és ne csináljam ezt vele, aztán jött a fenyegetés, rossz hír keltés, meg hogy tönkreteszi az életem, ha nem megyek vissza hozzá, stb. Elhatároztam magam, NEM! És idővel, hónapok elteltével felfogta, igaz, tényleg rossz híremet keltette, de nem érdekelt. Hosszú, stresszes procedúra volt, de olyan nincs, hogy nem lehet valakivel szakítani.
2017. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!