Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kinek van igaza? Én vagyok a "rossz"? Sokat várok el?

Figyelt kérdés

Szóval úgy érzem, páromnak a haverjaival töltött idő az szent, soha nem lehet megváltoztatni, vagy mégsem menni inkább el, ha már megbeszélte velük...

Szóval megbeszéltük hogy megyünk fürdőbe a hétvégén, oda ugye korán kell indulni. Vasárnapot beszéltük meg. Múlthéten valami haverjának búcsúztató volt. Oda elmentünk. Ezen a héten, ma megint búcsúztatója van... De én már nagyon várom a fürdőt és mondtam, hogy nem mehetnénk-e szombaton mégis. Hát ő akkor fáradt lesz, meg ő úgy nem akar menni, inkább vasárnap.

Mondtam neki, hogyha nem maradna hajnalig esetleg a buliban, akkor el tudnánk menni másnap. Ha mondjuk hazajön éjfél körül... de nem.

Csak elegem van belőle, hogy a haverjaihoz kell igazítani minden programot, most miért nem tud hamarabb eljönni? mondtam, hogy nagyon várom... Amúgy minden hétvégén találkozik a haverokkal, péntek vagy szombat estét velük tölti...

sokat várok el?

28 éves nő vagyok, ő 38 éves férfi


2017. febr. 3. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is ez volt, én kb. fél év után meguntam, és nem mentem vele pl.

Aztán persze ő volt megsértődve, végül szakítottam vele.

Ennek másfél éve, azóta sincs senkije (előttem 10 évig szintén egyedül volt), de ilyen mentalitással soha nem is lesz.

A haverjai meg lassan nősülnek, gyerek, mert fel tudtak állítani egy fontosság sorrendet, amelyben a párjuk nem a lista utolsó utáni pontja.


Ülj le vele komolyan beszélni, de ha nem változik, hagyd ott.

2017. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, hogy a haverokat eléd helyezi. Próbálj meg beszélni vele, hogy neked ez nem tetszik, mert addig amíg el nem mondod neki, hiheti azt is, hogy neked ez teljesen oké. Viszont ha ezután sincs változás, lehet át kellene gondolod ezt a kapcsolatot.
2017. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig veszekedés van belőle, mert szerinte én rövid pórázon tartom, és mindig az van amit csak én akarok... És hogy senkinek a barátnője nem csinálja ezt mint én.... hát, kb egy haverjának van felesége, a többiek mind egyedülállók...
2017. febr. 3. 09:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok. Akkor csináld azt, hogy mikor neki programjai vannak, akkor te is szervezz valamit a baratnőkkel. Lehet akkor nem fog ennyire zavarni.

Néha te is elé helyezhetnéd a barátnőket, akkor lehet rájönne neked is milyen rossz mikor ő csinálja ezt.

2017. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem annyira nincsenek barátnőim, illetve három van, de ritkán találkozom velük, mert egyiknek gyereke van, többinek pasija, és messze is laknak, ők is ritkán érnek rá... és amúgy őt nem érdekli ha én elmennék minden hétvégén... örülne is neki hogy nem izélek hogy ő elmegy...
2017. febr. 3. 09:50
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Oszinten szolva nem sokat foglalkoznek egy olyan 38 eves pasassal, aki meg mindig kb. 18 eves "haverozasi" szinten tart.
2017. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Pasiként mondom, 38 évesen a haverok az elsők, mi a fenét akarsz tőle?
2017. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Hatossal értek egyet. Párom 35 éves, szinte én "zavarom el" haverozni - ugyanis a barátok többsége vele egykorú, a zömük családos ember, így nincs minden hétvége a haverokkal, mert munka van és gyerekek. 18-20 éves korban érthető a rendszeres haverozás, és utána is legyen barátos program, de aki közel negyvenes fejjel is még ennyire igényli a haverokat, az már nem fog megváltozni... vagy elfogadod, vagy lépsz, elvárni felesleges bármit is.
2017. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi 25 evesen meg viszonylag sokat haverozunk, egyutt szoktam menni a parommal, de ha 10 ev mulva is itt tartanank, hogy a hetvegi programunk minden alkalommal a pialas a haverokkal, akkor elegge atgondolnam az eletem... :D
2017. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de ha valaki 38 évesen ott tart, hogy haverozások az elsők, ezzel telnek a hétvégéi azt egy nagy kamasz szintjén van. Huszonéves korig oké, belefér, de egy lassan 40 éves férfinak már rég csalásalapításon, meg komoly kapcsolaton kellene dolgoznia. Oké, belefér a baráti társaság is időnként persze, azt sem szabad elhanyagolni, de hogy valakinek még ilyen idős korában is erről szól az élet?

Én elgondolkodnék rajta, hogy tényleg van-e komoly jövőd egy ilyen alakkal.

29F

2017. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!