Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat beszél az exéről. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat beszél az exéről. Ez lehet rossz jel?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottak, mi 2 hete vagyunk együtt, sokat beszél/beszélgetünk az exéről. Ez lehet a leválási folyamat része, vagy még mindig őt szereti? Melyik az esélyesebb?
2015. márc. 18. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
nincs téája, nincs élete, erről tud csak beszélni. nemjelent semmit, csa hogy egy kicsit unalmas csaj/srác. lehet kapcsolatfüggő is ezért.
2015. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mennyi ideig voltak együtt? Mert egy 2 hónapos szakítás (amiből 2 hetet már veled töltött) kb olyan távoli, hogy az utolsó éjszakájukról talán még a kispárna lenyomata is ott van az arcán. Természetes, hogy sokat beszél róla, hiszen az ex az ő közvetlen múltja, még nem nyomták el az új élet mindennapjai a közös életüket. Egy hosszabb kapcsolat után 2 hónap kevés ahhoz, hogy lezárja a dolgokat. Nem valószínű, hogy szeretné (hacsak nem csúnyán lapátra tették), de a megszokás miatt még ő jár a fejében, és szinte holtbiztos, hogy beléd sem szerelmes, csak a megszokott kapcsolat biztonságát keresi melletted. Még nem tud egyedül élni.
2015. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

"2 hónapja szakítottak, mi 2 hete vagyunk együtt, "


Ez kb. semmi.Majd ha 2 év múlva is....



SZánalom maga a kérdés is, hiszen csak pár hétről van szó....

2015. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A 2# -ik kommentelő jól látja a dolgokat.
2015. márc. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az #1 jobban látja.

Két éves kapcsolat után, két éve szakítottam az exbarátnőmmel, mire összejöttem egy másikkal. Én is sokat beszéltem neki az exemről, miközben a csillagokat lehoztam volna a barátnőmnek az égről. Semmi érdekes csak állandóan hasonlítgattam a jelent a múlttal. Kb. fél-egy év alatt hagytam el teljesen. Már majdnem kidobott a csajom miatta.

Én nem tartanám rossz jelnek. Sőt értékeld az Őszinteségét. De te ne csapd be, légy abszolút őszinte vele, mert arra is emlékezni fog, és ez akkor lesz igazán nagy baj, ha együtt maradtok.

2015. márc. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Exéről?????


2 hónapja???????


Ti meg 2 hete??????


Ez nem leválási folyamat, az több idő. Te csak egy pótlék vagy, amíg nme dönti el mit akar.


Most komolyan, 2 hét????????

Nevetséges.


Ne legyél naív. Ilyen kérdést 2 év után tesznek fel.


Pótlék vagy bébi. Egy szexpartner. 2 hét után????? Komolyan beszarok, hogy lehet valaki ileyn!!!!!

2015. márc. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De tudja itt mindenki a tutit így ismeretlenül minden részletesebb info nélkül! Komoly! :D :P


Kérdező, ahogy írták, ha majd két év után is az exét fogja emlegetni, akkor panaszkodj.

2015. márc. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha azt tudatosan bevállalod, hogy segítesz neki lezárni a sebeket akkor hamarabb túl lesz rajta, de csak akkor ha megütöd azt a szintet amit az exe tudott. Ha tudod helyettesíteni az űrt ami a szakítás után keletkezett akkor szépen lassan elfelejti az exét.....de addig csak egy pótlék vagy és nem túl sokat fogsz kapni a kapcsolatban.

Ha a pasid azt fogja éreztetni hogy Rád van szüksége és kezdeményez akkor megkönnyebbülhetsz, és a helyedben nem hoznám szóba többet az exet, mert ha hagyod hogy téma legyen akkor soha nem fogja lezárni.

37F

37F

2015. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:
63%

Nem tudom mennyi ideig voltak együtt, de egy aránylag hosszabb kapcsolatot nem nagyon hever ki senki egy-két hónap alatt teljesen. Te beleestél abba a hibába, hogy ilyen emberrel keveredtél össze aki még nincs túl az exén. Pótkerék vagy most a történetben, én a helyedben pattannék, mert ritkán van az ilyennek jó vége, saját tapasztalat.

28F

2015. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miből gondoljátok, hogy nőről van szó? A kérdésből nem derül ki!
2015. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!