Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne csak én törődjek sokszor a közös programokka, hanem ő is foglalkozzon ezekkel?

Figyelt kérdés

Belefáradtam, hogy mindig csak akkor megyünk bárhova is, ha én kérem (legalább eljön bárhova). Ő viszont sosem talál ki semmit magától, sosem mondja, hogy talált valami jót, nézzük meg, ha rajta múlna, egész nap otthon számítógépezne.


Arra gondoltam, hogy egy ideig kivonom magam ebből és semmit sem fogok kitalálni, sem megszervezni. Azt sem fogom megkérdezni, hogy mikor, hol találkozzunk (nem élünk együtt még, mert én tanulok). Ha pedig nem kérdez rá magától, akkor nem találkozunk és kész.

Szerintetek van esély rá, hogy észreveszi magát? Van valami más ötletetek? :)

Próbáltam már vele beszélni erről, de ilyenkoe mindig az van, hogy annyit mond, hogy jó, akkor menjünk xy helyre (olyan dolog, amit én találtam ki és mondtam és szerveztem meg), sosem talál ki semmit magától :(

Azt ne írjátok kérlek, hogy nem illünk össze és szakítsak. Ha valami nem működik, azt először meg kell próbálni megjavítani.

Köszönök minden segítséget


2017. febr. 3. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Van esely hogy eszre veszi magat de kicsi. Szerintem elobb vele beszelj errol. Ha akkor sem valtoztat legalabb tudja "miert nem keresed"...
2017. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy valaha is rendszeresen programötletekkel állna elő. Ő ilyen alkat. Van ennek előnye is, odamentek midnig, ahova te akarsz :)
2017. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, én 30 éves koromig szinte csak otthon ültem. Ha elhívtak valahová sokszor akkor sem mentem.


Most meg alig bírok a seggemen maradni folyton mennék. Volt már hogy többször én szervezetem valamit, régen el se tudtam volna kèpzelni hogy én ilyet csinàlok.


Sokmindentől függ ő miért nem akar szervezni semmit. Kérdés hogy majd ő megváltozik e ? Mert nem biztos. Ő így most jól érzi magát, nincs mehetnèke, neki ez a normális , míg neked az a normàlis ha aktívabb vagy.

Szerintem örülj neki hogy elmegy bàrhovà veled.

Ez azért nem egy akkora problèma egy párkapcsolatban hogy emiatt ki kellene akadnod....

Mondjuk az durva hogy ha te nem keresed akkor nem is találkoztok.

Mert a programok még csak hagyján ,de hogy làtni sem akar, mèg csak melletted sem akar lenni az elég èrdekes...

2017. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Semmit. Kiteheted a lelked, ha ő nem az a típus, és eddig nem vette észre magát, akkor már nem is fogja.

Lehet, csak nem határozott típus, vagy nem tudja, eldönteni, mi legyen a program. Max várd meg legközelebb, míg ő hív el valamerre, és jegyezd meg majd neki, hogy mennyire örültél neki, hátha bejön.

De mondjuk aki ennyire nem keresi magától a másik társaságát, az nekem elég meh.

2017. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem nagyon értem ezt a problémát, örülj neki, hogy bárhova elmegy veled, hát kell ennél jobb? :D
2017. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!