Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak, új barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak, új barátnőt vagy maradjak a réginél?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt barátnőmmel, viszonylag jól elvagyunk szeretjük egymást de mások a céljaink én külföldre akarok menni ő itthon akar maradni.


Van egy lány még pár éve egy osztályba jártunk és nagyon tetszett már akkor is és én is neki, tegnap találkoztam vele véletlenül és kiderült hogy 3 házzal arrébb lakik tőlem! :D Nagyon megörültem neki és reggelig beszélgettünk, mondta hogy kijönne velem külföldre járna is velem meg minden.


Összezavarodtam nagyon, nem tudom mit csináljak kit válasszak, általában magabiztos vagyok de ez most nem egyszerű. Barátnőmet meg nem akarom megbántani hogy van egy másik csaj akivel lefogok lépni ugyhogy szakítsunk...bele gondolni is rossz, de mégis ez tűnik célszerűbbnek.


Vélemények?


2010. máj. 7. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell döntened, hogy szereted-e a barátnődet. Ha nem szereted, akkor fölösleges tovább ebben a kapcsolatban maradni, ha szereted, akkor meg meg sem fordul a fejedben, hogy elhagyod.
2010. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretem, de tudom hogy nemsokára elválnak útjaink sajnos..
2010. máj. 7. 13:05
 3/7 gabriell88 ***** válasza:

Miért nem akar veled menni? hány évesek vagytok? én a páromért mindent ott hagynék, ha ő menne én is mennék, mert szeretem...

21/L

2010. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21f
2010. máj. 7. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Zárd le a kapcsolatodat a mostani barátnőddel. Jó volt, szép volt, de vége van sajnos. Ha máshol fogtok élni, előbb-utóbb úgyis találtok valakit mindketten magatoknak, bármilyen aktív távkapcsolatot is próbáltok majd folytatni.


Ne bántsd az eddigi barátnődet. Ha biztos vagy benne, hogy az új lány komolyan gondolta, amit mondott, akkor szakíts minél hamarabb a régi barátnőddel. Nem kell tudnia feltétlenül, hogy találtál valaki mást, így őt sem bántod meg.

2010. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem akarom bántani azt akarom hogy alegkevésbé fájjon neki, de nem tudom hogy hogyan mondjam neki vége!


Nem tudok szakítani. Hogyan kell???????

2010. máj. 8. 04:54
 7/7 anonim ***** válasza:
egy puhány alak vagy
2010. máj. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!