Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy kapcsolatom ami 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy kapcsolatom ami 8 évig tartott. Miért nem köszön?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 évig tartott a kapcsolatunk.Szakítottunk majd lett egy új barátnője.Azóta a volt párom teljesen kifordult önmagából.Egy cégnél dolgozunk,sokszor összefutunk,de már nem is köszön.Én viszont nő létemre nem fogok neki előre köszönni!Hazudnék ha azt mondanám,hogy nem zavar,amiért minden ok nélkül ilyen velem.Hogy adjam a tudtára,hogy változtasson viselkedésén?
2017. febr. 4. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hiába adod tudtára, ha nincs benne annyi intelligencia, hogy egy sziát odavessen...Oka viszont van, pl.az intelligencia hiánya, vagy az új barátnője féltékeny, esetleg így mutatja ki neked, hogy semmibe sem néz a szakítás után.Bunkó dolog, de én a helyedben átnéznék rajta.Így csak elégtétel lenne neki, hogy még mindig oda lehetsz érte.
2017. febr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Akkor se érne véget a világ, ha egy nő köszönne előre. Ha már nem vagytok együtt, akkor ne izgasson, hogy nem köszön. Miért baj neked, ha nem köszön? Már nem a te pinádat szereti, oszt már nem akar veled szóba állni. Ennyi! More örülj neki inkább, hogy 8 évig tartott a kapcsolatod. Én 26 éves szűz vagyok, akinek még 8 napig tartó kapcsolata se volt. Bírom mikor olyan emberek problémáznak, akik már bele szagoltak a jóba, de, ha valami már kicsit is másként van, mint ahogyan azt elképzeltétek, akkor egyből kezditek a nyifi nyafit, hogy nektek már nem is köszönnek. Akkor én mit szóljak? Engem az összes nő vagy elutasított, vagy kicsúfolt, vagy hülyének nézett és kinevetett, de volt olyan is, aki azt mondta haljak meg, illetve levegőnek nézett engem sok csaj, akiknek köszöntem, ők elsétáltak mellettem köszönés nélkül. Ne törődj az exed viselkedésével, inkább örülj, hogy volt kapcsolatod édes kincsem.
2017. febr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
utolso...jo a neved...gondolom ez az össz eletcelod...
2017. febr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól szét lett offolva a kérdés...


Kérdező: én is hasonló cipőben vagyok, csak nekem egy rövidebb, 4 éves kapcsolat után történt hasonló. Neki már megvolt az új barátnője, de mivel viszonylag közel lakunk egymáshoz, szoktunk találkozni. Eleinte bosszantott, hogy köszönni sem tud, egyszerűen átnézett rajtam. Az intelligencia teljes hiánya és nem lehet vele mit kezdeni.

A legegyszerűbb, ha túllépsz rajta (tudom, könnyű azt mondani), de ha éled tovább az életed és levegőnek nézed, azzal nem magadnak fogsz ártani.

2017. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Az még nem jutott eszébe egyikőtöknek sem, hogy ez egy tipikus hárítás?!

Szeretett titeket, szétmentetek, neki ez még mindig rossz emlék, és így védekezik. Ha tehetné, elköltözne, vagy másik munkahelyre menne, de nem tud.

Persze megengedem, talán lehet egy apró, kicsinyes bosszú, vagy inkább bosszantás is. Nem kell fölvenni.

2017. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alkoholista, tetszik a humorod, szerintem túl hamar adtad föl, sok nő fogékony az ilyen humorra...
2017. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én mem vagyok vevő a humorára!Ha nem tud normális választ adni akkor inkább ne írjon semmit!
2017. febr. 4. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!